Aegea EMF Shield czyli odpromienniki na telefon. Jak to działa?


emf shield aegeaOpis i zdjęcia kolejnego produktu firmy Aegea: dzisiaj na tapecie odpromienniki na telefon tzw. Energentics EMF SHIELD.

Co to jest?
W wielkim skrócie: to hologramy, które naklejamy sobie na telefonie, laptopie czy na routerze i to małe kolorowe „coś”, które widzisz na zdjęciu obok – niweluje szkodliwe promieniowanie.

W dobie coraz większej świadomości tego, jak szkodliwe dla zdrowia może być promieniowanie emitowane przez telefony, jest to z pewnością produkt wart uwagi.

.

Aktualizacja: w sierpniu 2019 firma Aegea przeszła rebranding i zmieniła nazwę na Energentics 🙂
Obecnie wszystkie materiały, panel klienta, sklep – wcześniej pod nazwą Aegea, którą jeszcze widzisz w tym wpisie – znajdują się na stronie Energentics.com .

.
Szczególnie przydatny dla telefonicznych gaduł, sprzedawców handlowych, pracowników np. infolinii, czy innych osób dosłownie „pracujących na telefonie” oraz korzystających z niego często i długo.
O, to tak w skrócie.

Jak wygląda taki odpromiennik EMF Shield?

emf shield aegea

Garść informacji z badań:

emf shield odpromienniki

Odpromiennik Emf Shield neutralizuje szkodliwe promieniowanie dzięki harmonizującej technologii rezonansu, którą opracowano tak, aby pomóc ciału w równoważeniu negatywnych “wibracji” z komputerów, telefonów, mikrofalówek, monitorów i urządzeń Wi-Fi.

Co daje taka „tarcza” na telefon?

 Zmniejsza zakłócenia systemu nerwowego wywoływane szkodliwym promieniowaniem, jakie emitują m.in telefony, tym samym zmniejsza zmęczenie, stres i zaburzenia snu
 Zmniejsza podrażnienie piekących oczu
 Zmniejsza podrażnienie skóry (wysypka, poczucie palenia, mrowienie twarzy itd)

Jak długo działa jeden odpromiennik EMF Shield? Uwaga: 1 rok, czyli jest to ochrona na całe 12 miesięcy.

Ile to kosztuje w Aegea? (firma z USA, wysyłka z USA)

 Jeśli chcielibyśmy kupić 2 odpromienniki EMF Shield jako „klient” to łącznie zapłacimy za tę przyjemność 70 $ (ok 266 zł, już z wysyłką), czyli za sztukę wychodzi ok 133 zł, ale i tak nie da się kupić pojedynczej sztuki, więc liczymy dwie. Od razu odpuściłabym tą opcję, ponieważ w tzw. Family Pack’u za 99 $ dostaniemy 6 odpromienników, co powinno wystarczyć na oklejenie telefonów w całej rodzinie i cenowo wyjdzie to duuużo korzystniej za sztukę.

 Jeśli natomiast, chcielibyśmy kupić EMF’y jako „dystrybutor” (co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, czy wymaganiami) to tutaj również mamy opcję Family Pack za 99 $ (6 odpromienników w środku), albo ewentualnie opcję Starter Pack (2 odpromienniki + 12 Nitro Qubits, + 12 Energentics Relief CBD).

Więc co kto lubi, co kto woli 🙂

Link do oficjalnego, firmowego formularza zamówienia produktów Aegea (opcja dystrybutor) – tutaj (można je kupić wyłącznie na tej firmowej stronie)

P.S Jeśli chcesz posłuchać więcej o produktach Aegea, napisz do mnie, to podam Ci link do spotkań wprowadzających online na zoomie ( odbywają się w każdy wtorek, środę i czwartek, o godzinie 20.00 i dotyczą typowo produktów, ich działania, technologii + można zadawać pytania), lub mogę też podesłać nagranie takiego spotkania.

.

Aktualizacja: w sierpniu 2019 firma Aegea przeszła rebranding i zmieniła nazwę na Energentics 🙂
Obecnie wszystkie materiały, panel klienta, sklep – wcześniej pod nazwą Aegea, którą jeszcze widzisz w tym wpisie – znajdują się na stronie Energentics.com .
.

19 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.