Aegea rebranding. Od teraz ENERGENTICS

EnergenticsTego się nie spodziewałam, a tu proszę:)

Aegea zmieniła w sierpniu 2019 nazwę swojej marki na Energentics. Zgodnie z planem ma być bardziej energetycznie, ożywczo, i z mocą dobrej energii, która tkwi w ich produktach- tak przynajmniej rozumiem plan firmy.

Chociaż… nie żebym tam była złośliwa czy coś, ale wydaje mi się, że nawet jeśli Energentics faktycznie brzmi lepiej niż Aegea, i łatwiej wpada w ucho (to fakt!), to nie jestem przekonana czy zmiana nazwy marki, która jednak już się jakoś kojarzy to dobry ruch.

No ALE! To nie ja jestem szefem marketingu w firmie, więc nie gdybam, tylko przekazuję info.

Podsumowując: od teraz strona główna firmy ma adres Energetics.com

Stara strona działa, ale po jej otworzeniu widzimy informację: zapraszamy na stronę Energentics.com.

Stare linki kierujące do produktów – działają, ale już z przeniesieniem na nową domenę.

Na blogu zostawiam opisy ze starą nazwą, bo jakby nie patrzeć wcześniej działali jako Aegea, więc niech zostanie, ale w każdym wpisie umieściłam adnotację, o aktualizacji w postaci zmiany brandu, zmiany strony i nowego adresu do panelu klienta.

Co jeszcze z nowości w Energentics, o których nie pisałam wcześniej?

Poza hologramami i kartą kwantową Energentics, których cały czas używam, ale już z mniejszą czestotliwością, bo organizm nie potrzebuje codziennie (i super!), firma wprowadziła też do sprzedaży kawę energetyczną – z masą ciekawych składników pobudzających. Nie będę się tu rozpisywać, znajdziecie je sobie wypisane na stronie.

Testowo kawę zamówiłam, ale przyznam, że saszetkę przeznaczoną na 1 kawę będę chyba dzielić na 3 kubki, bo jak wypiłam na 1, to myślałam, że mi pikawa wyskoczy 😉

Tak, że uprzedzam 🙂

Ma kopa.

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.