Airdrop CTX dla hodlerów GCC Coina


airdrop ctxNa dzisiaj ciekawostka i nowinka dla osób, które zakup kryptowaluty GCC traktują jako inwestycję długoterminową, a więc są tzw. Hodlerami GCC.

Na początku stycznia ogłoszono na kanałach GCC, że już wkrótce pojawi się na rynku Airdrop CTX (tokena)– wyłącznie dla osób, które posiadają na swoich portfelach coiny GCC.

Czym jest CTX? To oparty na Ethereum token, który pojawi się na giełdzie Caytrex, uruchamianej przez GCC w pierwszym kwartale 2019.

Informacja oficjalna: tutaj
Strona przyszłej giełdy Caytrex: tutaj www.Caytrex.com

W skrócie: Giełda Caytrex ma być przyjazną dla użytkowników giełdą kryptowalut, która dzięki wprowadzeniu programu Smart Coins Alliance będzie wspierała aukcje i promocję wysokiej jakości projektów. Giełda ta, będzie miała swojego własnego coina, i będzie nim właśnie CTX Token oparty na blockchainie Ethreum.

CTX Token będzie służył do a) niższej opłaty za transakcje na giełdzie (na pewno kojarzycie zasadę: podobnie jak giełda Binance ma swojego Binance Coina, tak Caytrex będzie miał CTX Token), b) jako metoda płatności za usługi giełdowe c) jako środki do promocji programu Smart Coin Alliance

Dystrybucja 188 000 000 tokenów CTX będzie miała taki podział procentowy:

 52% dla strategicznych partnerów i na prywatną sprzedaż
 22 % dla strategicznych partnerów i na prywatną PRZEDsprzedaż
 18% na promocję i Airdropa (dla Holderów GCC)
 8% – środki firmowe

Airdrop CTX – jak będzie wyglądał?

 

3 fazy. Styczeń, luty i marzec 2019. Uczestnicy dostaną tokeny PO zakończeniu całego okresu airdropa ctx.
Za każde 60 GCC będzie można dostać 1 token CTX wg schematu:

Styczeń, faza pierwsza: 50% zasobów posiadanych na portfelu
Luty, faza druga: 25% zasobów posiadanych na portfelu
Marzec, faza trzecia: 25% zasobów posiadanych na portfelu + podwójna premia dla posiadaczy długoterminowych.

Całkowicie można więc zyskać: 1 faza + 2 faza + 3 faza + bonus = 125%

Przykład:

airdrop CTX

Jeśli na swoim portfelu GCC będziesz trzymał coiny przez wszystkie 3 fazy (bo nie musisz, możesz np. wziąć udział tylko w airdropie fazy 1 czy fazy 2), ale jeśli chcesz to saldo nie może nigdy spaść poniżej pierwszego styczniowego depozytu.

Po każdej fazie GCC sprawdzi Twój balans coinów i na koniec airdropa dostaniesz odpowiednią ilość CTX do faz, w których brałeś udział.

Airdrop CTX: procedura wzięcia udziału:

 Około połowy stycznia zostanie odpalona strona https://airdrop.caytrex.com wejdź na nią i sprawdź czy już jest aktywna
 Podaj adres swojego portfela GCC gdzie przechowujesz coiny
 Podaj swój adres ETH na który po airdropie zostaną wysłane coiny CTX

Podaj podpis portfela GCC (ten który wygenerowałeś, aby podpisać wiadomość zawierającą twój adres portfela ETH. (Wchodzimy na portfel w zakładkę Receive GCC, zaznaczamy swój adres, UWAGA tylko ten adres będzie brany pod uwagę więc warto sprawdzić czy zgadza się na nim ilość coinów tych które są na portfelu, z tymi które wyświetla w balance po podaniu adresu na blockchainie GCC. Jak sie zgadza, to klikamy dalej Sign message, wklejamy adres ETH w środkowym oknie i klikamy okno Sign message- wygeneruje nam się długi kod który musimy skopiować i wkleić na stronie airdropu w oknie GCC wallet signature).

 Podaj swój poprawny e-mail (ważny, bo na niego będą wysyłane informacje)
 Zatwierdź klikając „CLAIM REWARD”
 Sprawdź maila, postępuj zgodnie z informacjami w środku i potwierdź proces rejestracji na airdropa
 Kiedy wszystkie kroki zostaną wykonane, dostaniesz potwierdzenie poprawnej rejestracji na airdropa
 Tokeny CTX zostaną do Ciebie wysłane PO zakończeniu wszystkich 3 faz projektu

 

Ważne: żeby uniknąć dumpowania ceny CTX po airdropie i otwarciu giełdy, coiny CTX z airdropa będą przyblokowane na 3 miesiące licząc od poszczególnych faz airdropa. Czyli jeśli dobrze rozumiem, jak wszyscy dostaną już swoje coiny to nie rzucą się masowo sprzedawać ich na Caytrex, bo po prostu nie będą mogli tego zrobić wszyscy jednocześnie. I fajnie, myślę że to dobry pomysł.

 

Czy warto wziąć udział w tym Airdropie CTX dla hodlerów GCC?

Nie mam pojęcia. Nie jestem wróżką jeśli chodzi o przyszłość poszczególnych projektów, giełd, czy kryptowalut 🙂
Ale ponieważ i tak trzymam swoje GCC na longterm i kopię na POS, plus nie zamierzam sprzedawać, to wezmę sobie udział i zobaczymy.

Wychodząc z założenia, że nawet jeśli CTX byłby warty mało, to lepiej mieć mało niż nie mieć nic, jeśli i tak miało się w planie zakup GCC, czy trzymanie coinów dłużej:)

 

Gdzie pobrać sobie portfel GCC : https://www.thegcccoin.com/
Gdzie kupić GCC: giełda: Coindeal.com oraz Cryptopia.co.nz  (tu wyczytałam w sieci trochę niefajnych komentarzy o jakichś problemach przy zakupach GCC albo wypłatach, chociaż nie mam potwierdzenia od nikogo ze znajomych więc nie mogę powiedzieć z całkowitą pewnością, że to prawda). Jak coś to dajcie info w komentarzu.

!!! UWAGA: Nie kupuj na giełdzie C-CEX !!! (bo nie da się wypłacić, mają tam stary portfel GCC i kupione tam coiny idą w kosmos)!

Pamiętaj też, że żadna inwestycja nie daje Ci gwarancji, że na niej zarobisz, więc przemyśl sobie decyzję 150 razy:)

I już. Koniec info przekazu 🙂

5 komentarzy