Airdrop iMe – kryptowaluta Telegrama do wzięcia

telegram aidropAirdrop do przytulenia.

W ramach swojego portfela kryptograficznego Telegram oferuje kilka coinów do wzięcia (za friko). Żeby odebrać darmówkę wystarczy pobrać odpowiednią aplikację, zweryfikować swój portfel (KYC danymi osobowymi nie jest wymagane) i gotowe, trzydzieści monet AIC (w tej chwili wartych 0,3$) wpada na nasze saldo.

Nie są to oczywiście żadne kokosy, ale biorąc pod uwagę fakt marki, jaka stoi za tym airdropem (któż dziś nie zna Telegrama?) i potencjalnych perspektyw, myślę, że warto się o ten bonus pokusić.

Kto wie, ile będzie warty za jakiś czas?

Jak odebrać Airdrop Telegrama?

Po pierwsze pobierz sobie na telefon aplikację, poprzez link promocyjny:  https://ref.imem.app/gigtXgS5ZmBmb1uL6

Następnie wykonaj po kolei następujące kroki:

  1. W pobranej aplikacji podaj swoje imię i numer telefonu
  2. Utwórz i zweryfikuj portfel (Create wallet). Możliwe, że od razu wyskoczy Ci powiadomienie od bota weryfikującego portfele i wtedy wystarczy jedno kliknięcie, bez robienia KYC. Jeśli nie wyskoczy – w lewym górnym rogu znajdź trzy kreseczki, kliknij je i wybierz „wallet” a następnie Create.
  3. Po zweryfikowaniu portfela wejdź znów w wallet i tam będziesz już widział swoje darmowe coiny 🙂
  4. Utwórz portfel ETH, przypisz mu hasło, pin i zapisz (dokładnie!) 24 wyrazy będące seedem do portfela. Jeśli kiedyś utopisz telefon w wc (mnie się zdarzyło, więc zalecam!), to dzięki tym 24 wyrazom odzyskasz portfel i wszystko, co na nim posiadasz
  5. Z listy dostępnych kryptowalut kliknij AiCon i tam będzie reflink, jeśli chcesz komuś polecić airdrop i dostać dodatkowo 10 monet za każdą osobę.

Vłala.

Smacznego!