Airdropy na Coinmarketcap – czy warto? Gdzie szukać?

Airdropy na CoinmarketcapJednym z miejsc, w którym można się „czaić” na zrzuty darmowych kryptowalut jest popularna platforma do śledzenia kursów walut wirtualnych. Airdropy na Coinmarketcap pojawiają się w różnej częstotliwości, ale okazji do ich wykorzystania jest naprawdę sporo!

Od czego zacząć i gdzie się rozglądać za takimi szansami zdobycia czegoś za darmo?

Na poniższym video znajdziesz instrukcję, która krok po kroku pokazuje, gdzie na Coinmarketcap znajdują się airdropy i w jaki sposób można wykonywać różne proste zadania, żeby je zgarnąć.

Instrukcję przygotował Paweł Pieczka, więc od razu włącz sobie w/w stronę do śledzenia kursów kryptowalut i najlepiej rób dokładnie to, co widzisz na nagraniu:)

Prościej się nie da.

Ciekawostka: airdropy można tu „trafiać” przynajmniej kilka razy w miesiącu, a lista zakończonych również jest na stronie dostępna.

airdropy

Airdropy na Coinmarketcap

Wszystkie materiały video z krypto instrukcjami znajdziesz na Youtube, kanał Ogarniemy to. To właśnie tam są one dostępne na bieżąco.  Na moim blogu krypto wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę Ogarnięci Online na FB. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Pytania? Zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy.

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W serii tej poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to sprawy podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku. Dalej; instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z krypto i to zupełnie od podstaw.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *