Bezzz Wizjer #11. Ryzyko w biznesie, a ryzyko na etacie?


ryzyko bezz wizjerCo to takiego Bezzz Wizjer ?

A no jest to mój pomysł na pogadanie sobie w temacie, który akurat wpadł mi do głowy, i który w jakiś sposób mnie zainspirował.

Bez wizji.
Bez włączania kamery.
Bez slajdów, prezentacji, instrukcji i innych rozpraszaczy.

O! Takie słuchowisko, które sobie puszczasz i leci, a Ty możesz w tym czasie wieszać pranie 😉
A ja… no cóż, możesz sobie po prostu wyobrazić, że jestem tam, po drugiej stronie, w jakiejś badziewnej piżamie, z kubkiem kawy, nieuczesana i bez makijażu, ale za to z jakąś „weną” żeby sobie pogadać.

Tematyka? A różnie.
Zależy na co będę mieć wenę 🙂

Bezzz Wizjer #11. Ryzyko w biznesie, a ryzyko na etacie?

Kilka słów o tym, jak osoby promujące zarabianie w internecie spłycają temat ryzyka w biznesie tradycyjnym czy tym prowadzonym online, porównując go do ryzyka na etacie.
Czy etat faktycznie jest aż tak ryzykowny?
No bez przesady:)
.

9 komentarzy

 • Słusznie!!!

 • WOW, już jedenasty odcinek. Dobre podsumowanie. Dla mnie na chwilę obecną najlepszym połączeniem jest ETAT+ E-Biznes 🙂

 • I to słynne, odwieczne pytanie „czy mi się zwróci”… 😉
  Ryzyko jest wszędzie, z czego nawet nie do końca zdajemy sobie sprawę, a zauważamy je dopiero gdy coś się wydarzy…

  Fajne te Twoje pogaduchy Ola 🙂

 • Jak zwykle bardzo skrupulatnie omówiony temat. Był taki okres czasu (wcale nie tak odległy), że niektórzy guru internetowi patrzyli na ludzi pracujących na etacie z lekkim uśmieszkiem – odnosiłam nawet wrażenie, że nie był to lekki uśmieszek (człowiek na etacie to ten gorszego sortu). Dlatego bardzo dobrze, że porównałaś ryzyko istniejące w tych trzech obszarach możliwości zarabiania. Etat, daje zawsze większą stabilizację bo przychodzi 1 czy 10 dzień miesiąca (różnie to wygląda u różnych pracodawców) i pieniądze wpływają na nasze konto co daje poczucie bezpieczeństwa. Ważne, aby pracując na tym etacie patrzeć nieco szerzej i korzystać z możliwości dodatkowego zarobku jakie dziś są dostępne, czego jeszcze kilka lat temu nie było.

 • Świetny pomysł na stworzenie Bezzz Wizjer bardzo wiele ciekawych wątków i zagadnień praca na etacie czy sukces we własnym biznesie oto jest pytanie?Każdy ma z nas wybór komu co leży dzięki za wspaniałe materiały bardzoprzydatne

 • Ryzyko zawsze było, i będzie, ja aktualnie pracuję jeszcze na etacie, w Anglii wygląda to jeszcze inaczej, a co do ryzyka zgoda choć największe ryzyko to nie robić nic, a tu są możliwości gdzie można robić 2 rzeczy i przyzwyczaić się do nowego.
  Fajny ten kanał Ola

 • Dorota Michałek

  no i co by tu dodać? NIC. Ola „pozamiatała” po całości 🙂

 • Olu lubię ten Twój BEZ WIZJER.
  Praca na etacie połączona z biznesem online wydaję mi się dobrym rozwiązaniem przynajmniej do momentu aż ten etat nie będzie już potrzebny.