BezzzWizjer #50. Jak blog pomaga Ci dotrzeć do nowego rynku?


blog marketingKontekst: blog i jego wsparcie jeśli chodzi o działanie w różnego rodzaju projektach rekomendacyjnych: programach partnerskich, MLM-ach i innych firmach, w których zarabiasz za rekomendację nowego klienta.

Jak ma się do tego blog?

I jak dzięki prowadzeniu bloga (chociaż to jest wyborny test konsekwencji dla każdego!) – docierać do zupełnie nowych klientów i pomagając ludziom rozwiązywać ich problemy tak, by również na tym z czasem skorzystać?

O niełatwej drodze blogowania i zarabiania na blogu, oraz o tym jak ważne jest, by swoje marketingowe działania opierać NIE tylko na facebooku, ale i na stronie www, czy na blogu. Bo to właśnie te dwa ostatnie – w przeciwieństwie do facebooka, łatwiej odnaleźć zupełnie obcym ludziom – w wyszukiwarce Google.

Będę o tym ględzić do znudzenia:)

Jak blog pomaga Ci dotrzeć do nowego rynku?

O tym jak wykorzystać bloga działając w projektach rekomendacyjnych.

Tu znajdziesz więcej odcinków do posłuchania.

Czym jest Bezzz Wizjer i… po co to komu?

Bezzz Wizjer powstał jakiś czas temu jako  mój pomysł na pogadanie sobie w temacie (najczęściej marketingowym, ale nie tylko), który akurat wpadł mi do głowy, i który w jakiś sposób mnie zainspirował, przykuł uwagę i sprawił, że chciałam się tą gadaniną z Tobą podzielić.

Bez wizji.
Bez włączania kamery.
Bez slajdów, pozorowanych scenek, atrakcji, prezentacji, instrukcji i innych rozpraszaczy.

O! Takie pewnego rodzaju „słuchowisko”, które sobie puszczasz i leci, a Ty możesz w tym czasie np. wieszać pranie.

Tematyka? Różna. Czasem marketingowa, czasem biznesowa, czasem poważniej, a czasem zupełnie na luźno.

Zależy na co będę mieć w danym momencie wenę 🙂

One comment

  • Niezły vlog. Jestem także zdania ze blog w obecnych czasach to podstawa zwiększania widoczności. Kazia firma której zależy na zwiększeniu ruchu na stronie powinna taki blog posiadać, ponadto pozwala odpowiedzieć na użytkownika na rożne pytania i problemy z którymi mógłby się spotkać.