Bitcoin – szanse i zagrożenia

bitcoinTu gderam 😉 Będzie o tym, jakie szanse i zagrożenia wiążą się z królem kryptowalut, Bitcoinem. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze światem tzw. walut wirtualnych, to obowiązkowa wiedza na start powinna dotyczyć właśnie tego!

Zapomnij na chwilę o wizjach milionowych zysków, jakie z pewnością obiły Ci się po oczach, kiedy czytałeś inne teksty o Bitcoinie. Skup się czysto rozsądkowo na tym, jakie niesie on za sobą zagrożenia! Jakie jest ryzyko? Czy możesz na tym stracić? Kto czyha na Ciebie i Twoje pieniądze w światku inwestycji Bitcoinowych? No i jak możesz wypośrodkować plusy i minusy tego wszystkiego?

Bez ściem, bez koloryzowania i bez obiecywania gruszek na wierzbie!

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w listopadzie 2021 z cyklem nagrań, który będzie tworzony pod kątem początkujących. Dopiero muskasz kryptowaluty? To miejsce dla Ciebie. W cyklu poruszymy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Będą to rzeczy zupełnie podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku. Zasady bezpiecznego poruszania się po nim. Pojęcia i instrukcje, które powinieneś znać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z kryptowalutami i to zupełnie od podstaw.

Bez trudnego słownictwa i tak, żebyś się w tym wszystkim nie pogubił.

Cykl Krypto Ogarnięci zawiera wiele praktycznych nagrań i instrukcji. To one pozwolą Ci na zrozumienie tego rynku i w miarę łatwy start w jego odkrywaniu. Prosto, konkretnie i z pełną świadomością ryzyka, jakie jest związane z działaniem w tej branży. Tak, tak, w przeciwieństwie do tego co mogłeś wyczytać w sieci, rynek ten wcale nie jest sposobem na zdobycie miliona w tydzień. Nie jest też bezpieczny i wiąże się z zagrożeniami. O tym wszystkim będziemy Ci właśnie opowiadać.

Na start:

Bitcoin – szanse i zagrożenia

Wszystkie materiały video znajdziesz na kanale Youtube Ogarniemy to. Tu będą one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest również w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu czyli tutaj, wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki!

Na powyższym video opowiadam o szansach i zagrożenia związanych z BTC. W tym materiale dowiesz się bardzo istotnych rzeczy, więc go nie omijaj.

W razie dodatkowych pytań do bieżącego odcinka – zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy 🙂