Bonus do 100 € do wzięcia. Nowa apka

apka bonusNowinka: niedawno pojawiła się aplikacja, która za jej pobranie, weryfikację i depozyt min 50€ umożliwia zgarnięcie szybkiego bonusa w całkiem przyzwoitej kwocie. Do wzięcia jest od 1 do 100 €, które można sobie od razu wypłacić na konto bankowe lub portfel kryptowalutowy.

Swissborg wealth app to aplikacja przeznaczona do kupowania i sprzedawania kryptowalut. Nie posiada żadnych ukrytych prowizji, a dodatkowo jej twórcy posiadają własny token CHSB – notowany na Coinmarketcap. Jeśli pamiętasz aplikację Swissborg Community, w której można było obstawiać cenę BTC zyskując za to token CHSB, to obie apki będą ze sobą powiązane. Jeszcze w tym roku nagrody uzbierane w poprzedniej wersji czyli coiny CHSB + inne bonusy będzie można wypłacić właśnie na najnowszą aplikację Swissborg wealth app, dlatego warto ją posiadać i przy okazji skorzystać z kolejnego bonusa tej firmy.

W ramach aktualnej promocji za pobranie aplikacji, rejestrację i weryfikację konta oraz minimalny depozyt w wysokości 50€ (tu polecam wpłacić ok 55 €, tak na wszelki wypadek, gdyby kurs się zmienił) w krypto lub przelewem bankowym otrzymasz darmowy kupon Bitcoin o równowartości od 1 do 100 €.
Wartość bonusu przyznawana jest losowo.

Instrukcja odebrania bonusu krok po kroku

Nie pomiń żadnego z punktów:

1.Pobierasz na smartfona apkę ze strony https://join.swissborg.com/r/aleksaOQKM
2.Rejestrujesz się w niej przez link z kodem promocyjnym (bez kodu nie ma promocji)
3.Weryfikujesz swoje konto zgodnie z instrukcją (standardowe KYC: dowód, paszport lub prawo jazdy oraz selfie), a następnie robisz depozyt minimum 50 € (z konta bankowego lub btc)
4.Dostajesz bonus w przedziale 1-100 € (przydzielany losowo, gdy go otrzymasz kupon przesuwasz palcem po ekranie tak, jak na „zdrapce” i odsłania Ci się kwota otrzymanego bonusu)
5.Wypłacasz sobie od razu całość (bonus + to, co wpłaciłeś)
5.Dodatkowo możesz polecać tą opcję, dzieląc się swoim linkiem z kodem promocyjnym z innymi i wówczas zarówno Twój znajomy, jak i Ty, otrzymacie bonus w przedziale 1-100 €.

Powodzenia 🙂

Aktualizacja 2021: bonus jest cały czas aktywny i niezmiennie można z niego korzystać🙂

3 komentarze