Co nowego w Rockwall Investments? Rockwalltalks 1

rockwall investmentCo nowego w Rockwall Investments?

A no wreszcie pojawiło się coś nowego;) Oczywiście poza szatą graficzną, którą mamy jakoś od początku maja 2019.

A mianowicie: Rafał Krakowiak, jeden ze współzałożycieli firmy rusza z cyklem #rockwalltalks, czyli krótkie live’y na youtubie, zapowiadane wcześniej na firmowym FanPage.

Mają się one pojawiać co ok 2 tygodnie i w czasie takich spotkań, będziemy mogli posłuchać co tam słychać w Rockwall plus zadawać na żywo pytania dotyczące firmy, działania, naszych wyzwań itd i otrzymamy na nie odpowiedzi.

Pierwszy Rockwalltalks odbył się dzisiaj, a niżej wrzucam Wam krótkie podsumowanie:

Co nowego w Rockwall Investments?

Rockwall pracuje nad własnym pisanym od zera procesorem do płatności, na razie używamy tego nowego ze współpracy z inną firmą, ale docelowo ma być własny procesor

Już dziś pojawiły się w panelu (przed chwilą) prezentacje Rockwall – polska, angielska i rosyjska. Z czasem dojdą kolejne języki (znajdziecie je w zakładce Marketing i dalej przycisk „Materials”).

Można je również w PDF pobrać tutaj: polska prezentacja Rockwall, angielska prezentacja Rockwall i rosyjska prezentacja Rockwall Investments.

W historii wypłat widać ostatnie wypłaty zlecone w Rockwall, a nie całą historię

Już wkrótce pojawią się szczegółowe tutoriale video o tym jak się poruszać po Rockwall, co gdzie zrobić, jak itd , tak, żeby nowi użytkownicy mogli łatwiej zrozumieć co i gdzie robi

Spotkania Rockwalltalks będą odbywać się cyklicznie, prawdopodobnie co 2 tygodnie, i być może będą na nich również goście.

.

Pytania zadane przez ludzi w czasie live:

Czy będą nowe krypto do kopania w Rockwallu
Kiedy będzie weryfikacja KYC?

Jestem nowicjuszem, wczoraj założyłem konto i mam dwa pytania: 1. Czy mogę wpłacać pieniądze w $ (zamiast w krypto)? 2. Czy jest gdzieś baza wiedzy żeby dowiedzieć się dokładnie co, gdzie i jak?
Kiedy na stronie pojawią się nowe języki?
Czy planujecie jakieś nowe możliwości zarabiania?

Czy pojawi się strona w j. rosyjskim?
Kiedy będzie sklep RW?
Dlaczego trochę padły naliczenia na Integrze jeśli chodzi o wysokość w procentach?

Kiedy event?
Czy będzie możliwość przełączania miedzy pakietami miningowymi na określonych warunkach na inne krypto?
Jak tam prace nad platformą reklamową RockAds?

Kiedy wreszcie będą produkty za tarcze?
Jakiś plan nagród?
Co z zapisem odnośnie gwarancji zwrotu kapitału, który zniknął ze strony ?

Nie będę tu przytaczać całych odpowiedzi, prościej będzie Wam obejrzeć nagranie z live’a, a dodatkowo zostanie ono przygotowane tak, że pojawią się na nim również napisy.

Myślę, że marketingowo to bardzo dobry pomysł – pozwoli nam być bardziej na bieżąco z tym, co ciekawego się w firmie dzieje, no i móc osobiście zadać pytania, które nas „męczą”. Warto to wykorzystać.

.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.