Co w trawie piszczy? Kwietniowy przegląd aktualności

co w trawie piszczyA tak! Od dzisiaj co miesiąc, będę publikowała na blogu przegląd aktualności z projektów, w których działam, jestem, angażuję się, lub jeszcze jestem ale już się nie angażuję oraz tych, które sprawdzam i testuję.

Klasyczne „co w trawie piszczy” 😉

Coś co będzie dla mnie i mam nadzieję również dla Ciebie, ciekawym podsumowaniem tego, co gdzie się wydarzyło, co się zmieniło, co się wywaliło, co działa i hula, a co nie działa i nie hula.
Ot, opisowy, maksymalnie krótki bilans tego, co w trawie piszczy. Dziś odcinek pierwszy.

Kwietniowy przegląd aktualności. Co w trawie piszczy ?

Rockwall Investments  – firma działa, nalicza, płaci, całkiem okej sobie hula. „Całkiem” bo wciąż czekamy na nową szatę graficzną, która idzie, idzie i coś nadejść nie może, oraz niezmiennie irytujemy się na wypłaty, które mają dochodzić w 48 godzin, a dochodzą tak pi razy oko od 72 h do nawet 5 dni. Wprawdzie mogłabym tu dodać, że na etacie wypłata jest raz w miesiącu, a ja tu marudzę na opóźnienie ponad 72 godziny, no ale skoro czas podany przy zlecaniu wypłaty wskazuje 48 h max, to tyle powinno być, a niemal nigdy nie jest:) I to jest mój mały foszek w tym temacie, chociaż zdążyłam się już przyzwyczaić, bo ten foszek to już trwa odkąd pamiętam. Mogę nawet śmiało powiedzieć, że jest to „stałe opóźnienie” w wypłatach hehehe.
Ok, dochodzą, są, nie narzekam, poczekam.
Integra nalicza, mining też się kręci, jest Ok.

WeAreMasternode Club – mam tutaj postawione już dwa masternody (opisywałam więcej tu i tu ) i wszystko śmiga pięknie, aż miło. Tym milej, że nic przy tym nie muszę robić, a jak wchodzi jakaś aktualizacja portfela, to zaraz dostaję od firmy maila z informacją o tym fakcie, więc niczego nie przegapiam, bo oni czuwają i pomagają (dzięki ekipa, dobra robota!). Jestem pod wrażeniem obsługi i to bez włażenia w im tyłek – po prostu konkretnie, pomocnie, na piąteczkę.

Aegea – stale i niezmiennie korzystam z produktów tej firmy (hologramy i karta kwantowa) i jestem z nich bardzo zadowolona. Ba, chyba sobie już nie wyobrażam, żeby z nich nie korzystać, bo mają na mnie i na moją rodzinę mega fajny wpływ. ALE: ponieważ brak mi czasu na aktywne działanie, to aktualnie jestem jedynie stałym klientem i korzystam z produktów, ale nie prowadzę żadnych działań promocyjnych i reklamowych, spotkań, prezentacji itd. itp. bo zwyczajnie brak mi na to czasu. Bardziej kręcą mnie tematy nie takiego czysto produktowego mlm, jakim właśnie jest Aegea, a projekty okołofinansowe, okołokryptowalutowe, itd. i to na nich się skupiam.

DXN – jestem wyłącznie klientem, lubię ich pastę do zębów:) Wygląda jak kupa, ale działa i smakuje świetnie!

Futureadpro i Futurenet – gdybym miała powiedzieć co w trawie piszczy, to musiałabym napisać, że tutaj, to już chyba niewiele piszczy. Po zmianach, które wprowadziła firma, naliczenia są marne, zasady gry niejasne, zasady wypłat niejasne, zasady działania niejasne, kontakt z supportem beznadziejny itd. itd. I chociaż mam tutaj jeszcze swoje paczki reklamowe, i od czasu do czasu zerknę, to zdecydowanie nie promuję już projektu, jedynie obserwuję i zastanawiam się czy wydać resztę zgromadzonych tu środków na reklamę wyświetleniową, czy nie, ale ponieważ w tej jeszcze nie ma targetowania na konkretne kraje, to czekam. Tak czy siak – przez te ostatnie ponad 2 lata świetnie mi się tu działało, ale ponieważ wszystko się zmienia, tak i teraz – zamiast płakać nad rozlanym mlekiem, to trzymam się swoich zasad dywersyfikacji, świadomości ryzyka i nie wkładania wszystkich jajek do jednego koszyka i lecę dalej.

Independent Enterprise – bez zmian. Dopóki Ethereum nie wróci na ok 400$ to koparki są zamrożone, kopie się tam mało co i w sumie nie ma po co zerkać. Pozostaje liczyć na to, że ETH szybko odbije i firmie będzie się opłacało włączyć koparki, żeby dla nas kopały na full mocy, ale czy i kiedy Ethereum wróci na lepsze kursy, to jak wiadomo- nie wie nikt.

HashingAdSpace  – tu jestem wyłącznie dla reklamowania innych projektów (mają ponad 100 000 użytkowników, a to pokaźna baza). Swojego czasu w okresie prelaunchu można było tu dostać coś za free na start (opcję zyskania ich tokenów + reklamę), więc skorzystałam, i tyle. Aktualnie temat hula, śmiga, tokenów na start już nie można zgarnąć, ale zostało do wzięcia 2000 darmowych wyświetleń swojego bannera do dowolnego projektu, więc jak ktoś chce puścić sobie reklamę za free, to jeszcze można. A poza tym to nawet dokładnie nie wiem co tam się robi i jak zarabia, i nawet w to nie wnikam, więc mnie o to nie pytajcie:)

Testuję:

1 nowy projekt, a dokładniej produkt związany z forexem i automatami. Z ekipą sprawdzamy go od ponad pół roku, samodzielnie testuję go 1 miesiąc. Jak na razie jestem zadowolona, a nawet zdziwiona, bo myślałam, że uwali mi środki piorunem i obsmaruję ich na blogu, ale tak się na razie nie dzieje. Ryzykowny jak zawsze i zdecydowanie nie dla każdego. Na blogu o nim pisać nie będę, jeśli już to jest to wyłącznie temat dla osób, które już ze mną zarobiły w innych tematach i chcą się zdywersyfikować na coś innego niż krypto, reklamy, klasyk mlm, naliczenia itd.
Nie ma tutaj żadnych kokosów prowizyjnych jeśli chodzi o „polecanie” i plan marketingowy, wręcz powiedziałabym: jest bida z nędzą, ale produkt może być bardzo okej pod zarabianie „solo” i to mnie tutaj interesuje.
I tyle w temacie.

W projektach, które nie są tu opisane:
albo a) nie jestem i być nie zamierzam
albo b) jestem, ale położyłam już na nie kreskę i nie będę ich wykopywać
albo c) jestem ale uważam, że nie ma sensu o nich pisać, bo nie ma sensu o nich pisać
albo d) jeszcze ich nie znam

Ważne: Pamiętaj, że każdy z w/w projektów niesie za sobą ryzyko i w żadnym nie masz gwarancji, że zarobisz, a wręcz przeciwnie: możesz stracić. Podsumowanie aktualności jest wyłącznie moją opinią, na podstawie moich własnych obserwacji i nie musisz się z nią zgadzać, ani też w żaden sposób się nią nie kieruj. Zrób własne podsumowanie i opieraj się na własnych analizach. Przypominam również, że nie jestem żadnym doradcą inwestycyjnym itp. Itd., więc jeśli szukasz fachowej porady eksperta od doradztwa, to musisz sobie takowego znaleźć, bo ja nim nie jestem 🙂

Inne: od niedawna prowadzę na FB zamkniętą grupę typowo edukacyjną w zakresie marketingu i działania w projektach rekomendacyjnych, przy czym: w tej grupie nie ma żadnego polecania żadnych tematów! Wyłącznie video instrukcje dotyczące różnego rodzaju działań marketingowych oraz live’y z osobami, które działają w różny sposób, mają różne punkty widzenia i od których każdy może się czegoś nauczyć. Spojrzeć inaczej, powiększyć swoje perspektywy. Tylko marketing, tipy, pomysły , wskazówki, i jednocześnie zero polecania czegokolwiek zarobkowego. Taka misja:)

Koniec podsumowania.

P.S Mam nadzieję, że spodoba Ci się taka forma „bilansu” tematycznego robiona 1 raz w miesiącu.

.

20 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.