Co w trawie piszczy? Wrześniowy przegląd aktualności

bilans projektowMy tu gadu gadu, a od ostatniego podsumowania zleciał miesiąc:)

Co nowego w sieci, co starego, co na plus, co na minus? Poniżej jak co miesiąc ok 24-26, znajdziesz podsumowanie projektów, które robię w sieci, których już nie robię, w których zaszły jakieś soczyste lub mniej soczyste zmiany, + różne moje uwagi w tym temacie.

Oczywiście nie musisz się w ŻADEN sposób zgadzać ani z moim podsumowaniem, ani z uwagami, bo one są moje, Ty masz swoje i masz całkowite prawo do swojej wizji rzeczy, tak jak ja do mojej. To tak na wypadek jakby ktoś focha strzelał, albo chciał napisać że on ma rację, a ja nie.
Twoja racja jest twojsza, a moja mojsza i dzięki temu wszyscy jesteśmy zadowoleni – hahahaa😊 Co nie zmienia faktu, że Twojszą chętnie zobaczę w komentarzu do tego artykułu.

Wrześniowy przegląd aktualności. Co w trawie piszczy?

.

Tematy w toku:

.

masternodeclubWeAreMasternode Club – wszystko działa bez zarzutu, nie mam uwag, czapki z głów. Dodatkowo z jednego z masternodów wydziergało się mi się na tyle, że część opchnęłam (nie tracąc przy tym stale działającego masternoda!), dzięki czemu miałam środki na wrzucenie w inny projekt.

I to jest to, co tygryski lubią najbardziej:
z jednych zysków, budujesz kolejne i kolejne, i jednocześnie masz poprzednie wciąż w budowie. Yeah!

.

properlyProperly, proptrading – słynny „wrześniowy temat” już na rynku. Konto opłacone, strategia zautomatyzowana do handlu na forex wybrana, i rusza od 1 października, więc na pewno będę informować o efektach, zwłaszcza, że tutaj wszystkie transakcje są jawne, statementy są, do wszystkiego jest dostęp w panelu. Na firmowym fanpage możecie znaleźć webinary informacyjne prowadzone przez Ceo, Miłosza Cichockiego – bez żadnych tabu jeśli chodzi o pytania i odpowiedzi. Jest tam bardzo ciekawa prezentacja firmy i możliwości, plus do tego 2 webinary pod tytułem Pytania i Odpowiedzi, w których na żywo ludzie zadawali właścicielowi Properly pytania, i uzyskiwali na nie odpowiedź. Warto się z tym zapoznać.

Nowe materiały w temacie Properly są już u mnie na blogu:
3 minutowa prezentacja Properly,
Jak założyć i aktywować konto w firmie?,
Co to jest proptrading i jak działają firmy Proprietary Trading?,
oraz relacja z wizyty w biurze firmy, w Toruniu.
Dodatkowo nagrania z różnymi omówieniami w temacie znajdziesz na moim kanale Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCvAoJeQTfIhJQCerpw39ZTA/videos

Osobno, dla osób które dołączyły do Properly w moim teamie jest już aktywna oddzielna grupa pomocowa, w której można znaleźć bieżące aktualności, ciekawostki, instrukcje itd.

Jaki mam plan na Properly?

Całego Wam nie zdradzę, ale dużo już buduję pod tym kątem w tle, więc wcześniej czy później (jak się uporam) to będzie to fajna rzecz (nie tylko dla mnie, ale i dla ekipy).
A strategicznie: przez pierwsze 6 miesięcy wszystko przeznaczam na budowanie konta w firmie, czyli powiększanie kapitału. Jedyną wypłatę jaką w tym czasie planuję zrobić, to coś czysto testowego, małego, co pozwoli mi sprawdzić tempo dochodzenia wypłat z zysków na konto bankowe. Cała reszta idzie na budowę konta. Czyli od 1 października do ostatniego dnia marca 100% na budowanie konta, i powiększanie kapitału, który będzie dla mnie pracował na automacie. Od 1 kwietnia 2020 zacznę powoli wybierać „wkład”, czyli to, co wniosłam robiąc bezzwrotne opłaty za dostęp do strategii i firmowego kapitału. Ale tu też z wypłatami bez huzia na józia, tylko co jakiś czas, ponieważ Properly traktuję długoterminowo (serio!). I zależy mi tu na tym, żeby mieć maksymalnie rozwinięte konto, i max wysoki kapitał firmowy pracujący dla mnie automatycznie, co jak liczę: zaprocentuje mi w przyszłości pięknymi zyskami.
Taki jest plan.

Ogólnie po zrozumieniu całej zasady działania firmy Properly (co wcale nie przyszło mi łatwo, bo jestem „zjechana” doświadczeniami w różnych firmach i mój umysł z góry na wiele rzeczy jest nastawiony na „fe, fe, nie!”), plus po zrozumieniu tego, czym jest proptrading, plus tego, co może mi to dać w long termie, a nie w shorcie, to jestem tym projektem mocno „zbudowana” w głowie i podchodzę do niego z dużą dozą podekscytowania. I to mimo tego, że wiem, że to nie jest pińcet procent rocznie, ani 1 % dziennie codziennie tratatata. A może nie „mimo tego”, a właśnie dlatego? Hm. Ale nie tylko dlatego.

Po prostu: czuję tu zyski na dłużej. Zyski mniejsze niż w innych tematach, które robiłam, ale na dłuższy czas, na fajnych podstawach. I właśnie to mnie kręci!

Zresztą… no nie przesadzajmy,
Średnio 25-75% rocznie to nie jest znowu tak mało 🙂

.
Temat testowany 1 (bez nazw, bo mam tu tyle zaufania co kot napłakał): związany z tokenami i konkretnymi produktami takimi jak portfel zewnętrzny do kryptowalut (który już do mnie doszedł, więc jest alternatywa dla Ledgera, jakbym chciała tam co nieco wsadzić).
Wypłaty w tokenach – chodzą, działają (raz w tygodniu).
Tempo zwrotu: przy obecnym stanie to chyba do śmierci hehehe. Ale co ma wisieć, nie utonie: projekt działa, wypłaty dochodzą, cena coina leży i kwiczy, ale nie mam spiny żadnej więc po prostu przy wypłacie coinów – spieniężam je na giełdzie, mimo, że za grosze i w tempie rozjechanego ślimaka. No ale są.

Czy warto? Na ten moment już nie sądzę:)

.

Temat testowany 2: Krótko mówiąc: coś „ z naliczeniami” – na szybko i na tzw. zapchaj dziurę. Zero sentymentów. Wg mnie padnie za ok max 3-6 miesięcy (to tylko luźny szacunek, i nie musi się zgadzać z prawdą). Może w tym czasie uda się coś w nim przemielić i zarobić, a może nie.
Naliczenia: ok 1% dziennie przez 5 dni w tygodniu. Zwrot: 130%.

Aktualności: event za eventem. Ruszyła ich giełda kryptowalut, pojawiają się informacje o kolejnych bankomatach obrandowanych na świecie, dużych spotkaniach w biurze firmy (Estonia), kolejnych krokach w rozwoju firmy itd. Ciekawostka: w biurze pokazane są karty + terminale płatnicze, które mają być wstawiane do sklepów, i umożliwiać w ten sposób płatności krypto. Ciekawe jak im to wyjdzie.

Minimalny sensowny wkład: 500$
Minimalny bezsensowny wkład: 50$
Żadnego mielenia w trupa!
Czy warto? Nie wiem, wg mnie już trochę za późno na wejście, ale jak dotąd firma działa, płaci, wywiązuje się z zapowiedzi.

Temat testowany 3 (bez nazw): „Magiczny” portfel do kryptowalut. Dużo nowości, ale ponieważ wyjęłam już z tego tematu prawie wszystko, to nie będę tu już o nim pisać. Resztki się mielą, wkład wyjęty, więc nie rozwijam dalej. A! podobno jest jakiś młyn z wypłatami, i niektórzy wielcy liderzy zachęcają, żeby wyjmować, jak ktoś zbytnio nerwowy;)

Tutaj reklamuję inne projekty
.
Nie wiem dokładnie na czym się zarabia w poniższych firmach, więc mnie o to nawet nie pytajcie. To „klikacze reklam”, w których można klikać tzw cashlinki/paid ads i zarabiać centy, lub kupować w/w tak, że inni je klikają a Ty generujesz sobie ruch na stronę. I ja właśnie kupuję tu takie reklamy.

Hashingadspace – wszystko co wyklikam idzie na zakup reklam, mają mega bazę użytkowników, która super się sprawdza m.in. do reklamowania akcji typu „weź coś za darmo” i pozyskiwania na swoje strony ruchu. Z tego ruchu jest niezmiennie super zadowolona.

Pojawiła się nowinka w postaci opcji „Login stake”. W dużym skrócie: coiny, które otrzymuje się za klikanie darmowych reklam, można wrzucić do puli „Login stake”, dzięki czemu logując się codziennie do HAS, otrzymuje się więcej coinów ASIMI za oglądanie codziennych reklam + loginówki, którą i tak trzeba obejrzeć (coiny ASIMI są do upłynnienia potem na platformie Waves). I tu od razu zmieniam plan działania: przez 1 tydzień wszystko wrzucam na Login Stake (żeby mieć więcej coinów, które potem i tak wydam na reklamę), przez drugi tydzień za wszystko jak zwykle kupuję reklamy. I taki mix sobie wrzucę, zobaczymy jak się sprawdzi.

PTCshare – Z aktualności: kupuję tu reklamy PTC, wydaję na reklamy różnych darmowych akcji. Ale co ciekawe: w ciągu ostatniego miesiąca wyraźnie widzę, że spadła ilość reklam PTC do klikania, więc to znak, że ludzie kupują ich mniej. Czyli jest mniej reklamodawców. Czyli idąc dalej tym tropem: duże spowolnienie rozwoju systemu.

MLM-y, z których produktów korzystam:

Energentics, DXN, Monat.
Korzystam to znaczy kupuję produkty i to one mnie interesują, ale nie wgryzam się w promocję, sprzedaż itd.  Ciekawostka: od mojej sponsorki Monat dostałam zjebkę, że używam takich dobrych szamponów, a potem jakby nigdy nic wrzucam na włosy jakiś gówniany żel za 6 zł hehehe. No jestem normalnie nieusłuchana jakaś 😉 Ale jakby ktoś chciał korzystać z produktów Monat i szukał dobrego sponsora, który naprawdę interesuje się tym jak jego ludzie używają tych szamponów, to chętnie takową osobę podpowiem. Zawsze można liczyć na jej czas i wskazówki. O! 🙂


Kryptowaluty:

Coś mam, coś kupuję, coś trzymam. Bez szczegółów.
Załadowana w alty też jest i czekam, czekam… no cóż, to może jeszcze potrwać;)

Bida z nyndzą przez kraj pyndzą:

Rockwall: Użytkownicy mają jeszcze jakieś 40 dni na wykonanie weryfikacji konta, od której to zależy zwrot wkładu przez firmę. Szczegółowa instrukcja jak to zrobić: jest na polskiej grupie wsparcia na FB. Jak się domyślam: pakiety zwrotne, o których mówi firma przydzielane są powoli i pewnie zanim ruszą to też czas zleci. Ostateczny zwrot może potrwać… do 6-8 miesięcy.
Ogólnie: rozczarowanie roku.

IE – bez zmian, kopie bo kopie, ale marnie, czekamy na ETH za ok 380$, wtedy firma podłączy koparki ponownie na full. Z nowinek: Część sprzętu firmy musiała zostać odrestaurowana, a część wymieniono, zmieniła się także lokalizacja i dostawca energii elektrycznej (info z fanpage).


Nowości, w planie:

Na ten moment nie rozglądam się usilnie za nowościami, ponieważ dopiero zaczęłam współpracę z Properly i zamierzam ten projekt sobie porządnie rozhulać.
Co nie znaczy, że nie czuwam i nie obserwuję co tam się ciekawego na rynku pojawia – ba, obserwuję na bieżąco:)


Inne:

Jeśli interesują Cię darmowe sposoby na zarabianie przez internet to sprawdź tutaj. https://aleksandraniedzielska.pl/zarabianie-przez-internet-bez-wkladu-wlasnego/

W projektach, które nie są tu opisane:
albo a) nie jestem i być nie zamierzam
albo b) jestem, ale położyłam już na nie kreskę i nie będę ich wykopywać
albo c) jestem ale uważam, że nie ma sensu o nich pisać, bo nie ma sensu o nich pisać
albo d) jeszcze ich nie znam

Ważne: Pamiętaj, że każdy z w/w projektów niesie za sobą ryzyko i w żadnym z nich nie masz gwarancji, że zarobisz, a wręcz przeciwnie: możesz stracić.
Podsumowanie aktualności jest wyłącznie moją opinią, na podstawie moich własnych obserwacji i nie musisz się z nią zgadzać, ani też w żaden sposób się nią nie kieruj. Zrób własne podsumowanie i opieraj się na własnych analizach. Przypominam również, że nie jestem żadnym doradcą inwestycyjnym itp. Itd. (rzuć okiem na stopkę bloga!)., więc jeśli szukasz fachowej porady eksperta od doradztwa, to musisz sobie takowego znaleźć, bo ja nim nie jestem 🙂

.

Koniec podsumowania.

.
.

6 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.