Crypto Challenge! Druga edycja, pula nagród: 2500 USD.

crypto challengeDruga edycja Crypto Challenge? Chwila, chwila, a gdzie była pierwsza? Już wyjaśniam! Bardzo możliwe, że pamiętasz jeszcze aplikację Swissborg Community, w której swojego czasu można było dla zabawy obstawiać cenę Bitcoina co 24 godziny. Jeśli nie, to wspominałam o niej tutaj. Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że aplikacja zmieniła nazwę! Dziś to już nie jest Swissborg, a właśnie CryptoChallenge App!

Mało tego, po zakończeniu pierwszej, wyjątkowo długiej tury zabawy, firma właśnie uruchomiła rundę drugą. Podobnie jak wcześniej, tak i teraz, można tu dla funu obstawiać czy cena BTC spadnie czy wzrośnie. Nie obstawiamy tej misji pieniędzmi, nie, nie! Tu zabawa toczy się na punkty.

Im więcej uzbierasz punktów, tym większą możesz dostać nagrodę (w BTC i CHSB) na koniec!

Crypto Challenge – jak zacząć?

Po pierwsze pobierz na smartfona aplikację: https://cryptochallenge.app/referral . Tu ważne: przy jej uruchomieniu użyj kodu reference 7ESQGGA – dzięki temu dostaniesz na start 3000 punktów, z którymi śmiało będziesz mógł zacząć obstawianie ceny BTC.

Uwaga: bez kodu reference nie dostaniesz 3000 punktów, więc warto o nim pamiętać.

Jeśli miałeś wcześniej aplikację Swissborg Community, wystarczy że ją zaktualizujesz i automatycznie „przerobi się” ona na właściwą, nową edycję. W tym przypadku pamiętaj też, żeby sprawdzić czy nie masz do odebrania nagrody za poprzednią grę. Nawet jeśli nie byłeś cierpliwy i dość szybko odpuściłeś obstawianie, to na pewno uzbierałeś jakieś CHSB (LINK), które możesz odebrać! Polecam, warto:)

Zasady misji i pula nagród

Misja druga to bardzo podobne zasady, ale na szczęście krótszy czas trwania całej „operacji”.

Cel: Uzbierać jak najwięcej punktów i zdobyć dobre miejsce w rankingu. Od pozycji rankingowej zależy to, ile USD dostaniemy na koniec w BTC.

Pula całkowita: 2500 USD

  • Miejsce 1 dostaje 500$
  • Miejsce 2 dostaje 350 $
  • Miejsce 3 dostaje 135$
  • Poza podium, ale dalej za nagrodami: miejsca 4-10 dostają każde po 25$
  • Dalej miejsca 11-100 po 6$
  • I wreszcie: miejsca 101-1000 po 1 $

Koniec akcji: w aplikacji jest widoczny licznik. Druga edycja będzie się kończyć już około 30 września.

Punkty zdobywa się na trzy sposoby:

  • Obstawiając cenę BTC raz na 24 godziny
  • Logując się codziennie.
  • Polecając innym zabawę. Za każdą osobę poleconą otrzymuje się 3000 punktów. Ten bonus dostaje i zapraszający i zaproszony!

Aktualnie graczy jest 37 000 więc zdobycie miejsca w rankingu przy zaangażowaniu kilku z w/w opcji + swojego czasu nie jest takie trudne:)

Przy okazji, ta apka bardzo fajnie uczy obserwacji kursów i pomaga szybciej zrozumieć, jak zmienny potrafić być i trend i sam Bitcoin.

Ciekawostka na koniec: sposób w jaki urządzono cała aplikację wyraźnie wskazuje, że przyszłych „misji” może być więcej, więc warto zacząć wcześniej i samemu przekonać się, jak to działa.

Warte uwagi.