Darmowa strona internetowa? Jak ją założyć?

darmowa strona internetowaWracam do tematu, który już kiedyś na blogu poruszałam, ale wiecznie żywy, aktualny i trzeba go znów odświeżyć:)

Na nagraniu niżej (najlepiej powiększ je sobie na cały ekran) , znajduje się instrukcja krok po kroku, która pozwoli Ci założyć sobie darmową stronę internetową przy pomocy systemu blokowego Wix.

Nie jest to oczywiście metoda na projekt profesjonalnej strony, która obsłuży miliony użytkowników (za taką trzeba by było sporo dopłacić), ale myślę, że na potrzeby strony wizytówkowej, reklamowej czy opisującej działanie jakiegoś systemu rekomendacyjnego, w którym działasz – na luzie wystarczy.

Taki typ darmowej strony można też swobodnie wykorzystać przy tworzeniu biznesowych prezentacji przekazywanych później jako link potencjalnie zainteresowanym osobom.

I warto poćwiczyć, bo umiejętność stworzenia takiej stronki na pewno się przyda:)

Darmowa strona internetowa? Jak ją założyć?

Nagranie w w/w temacie:

Jeśli ten fragment Cię zaciekawił (masz tutaj jedynie okrojone urywki, ale w zupełności wystarczające do założenia kanału na youtube), to możesz obejrzeć całość: wyłącznie w naszej grupie marketingowej na FB (jest darmowa).

Po prostu Marketing.