Darmowe i płatne szablony wordpress

szablony wordpressMotywy, szablony wordpress – darmowe czy płatne? Kiedy postawić na te pierwsze, a kiedy zaszaleć i kupić sobie profesjonalny szablon bez „darmówek”?

Czy różnica jest aż tak znacząca? Dziś pokażę Ci gdzie szukać darmowych szablonów i jakie są ich zalety (ba! blog, który właśnie czytasz również „jedzie” na szablonie bezpłatnym). Podpowiem też, gdzie najlepiej znaleźć opcje płatne, a tych w sieci są dziesiątki tysięcy, więc naprawdę będziesz miał w czym wybierać.

Podstawy: darmowe szablony ograniczane są przez ich twórców do pewnych bazowych działań i zwykle nie uwzględniają opcji typu prowadzenie na nich wypasionego sklepu www czy rozbudowanej interakcji z czytelnikami.

Większość szablonów ma swoją wersję darmową i jest ona naprawdę OK. Dodatkowo, jeśli w trakcie jej użytkowania wzrosną Twoje potrzeby co do samej strony, możesz rozwinąć darmówkę do wersji płatnej. I mieć King Konga 😉

Do rzeczy:

Darmowe i płatne szablony wordpress

Krok po kroku:

WordPress –  profesjonalny system zarządzania treścią umożliwiający tworzenie stron www i nowoczesnych blogów.

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze najlepszych rozwiązań skontaktuj się z Webyourself – tworzenie stron internetowych Kraków.

Wszystkie materiały z marketingowymi instrukcjami znajdziesz na kanale Youtube Ogarniemy to. Na moim blogu, czyli wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i Fanpage Ogarnięci Online. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Pytania? Zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *