Darmowe tokeny Blockchain Hotels – do wzięcia

darmowe tokenyJak zdobyć darmowe tokeny projektu Blockchain Hotels, który aktualnie jest w fazie ICO i zbiera środki na realizację swojego biznesowego planu?

W większości ICO nie jest możliwe uzyskanie darmowych tokenów – w końcu w ICO chodzi o to, by zebrać pieniądze na start danego projektu, firmy, rozwiązania, pomysłu itd., a nie o to, by te tokeny rozdawać, ale w Blockchain Hotels jest to możliwe:)

Dlaczego? Z prostego powodu, żeby zdobyć coś za free musimy wykonać kilka zadań. Są to klasyczne łatwizny, ale dla firmy, która na start potrzebuje reklamy mają strategiczne, marketingowe znaczenie. Przykładowe zadania: polub profil Blockchain Hotels na Facebooku, dodaj się do ich telegramu, polakuj fanpage itd. Itd.

Za każde zadanie otrzymujemy darmowe coiny Hotel Coin (to waluta własna projektu Blockchain Hotels) i oczywiście WCALE nie musimy brać czynnego udziału w ich ICO.

Czyli: zbieramy sobie darmowe coiny, a potem czekamy na realizację projektu i jeśli ów się uda i „wypali”, wtedy może się okazać, że nasze „darmówki” przyniosą nam naprawdę fajne zyski.

  A jeśli projekt się nie uda, bo przecież takie rzeczy też się zdarzają: to najwyżej stracimy trochę czasu, który poświęciliśmy na wykonanie zadań.

Fajne? Fajne.

O samym projekcie możesz poczytać tutaj: blockchainhotels24.com
Link do White Paper: https://www.blockchainhotels24.com/wp-content/uploads/2018/02/Whitepaper_Blockchain_Hotels_v21Feb.pdf

 

Żeby otrzymać darmowe coiny: zarejestruj się w panelu BlockChain Hotels

Uzupełnij profil
Przejdź do zakładki Airdrop
W zakładce Airdrop zobaczysz listę zadań do wykonania: wystarczy je wykonać, zatwierdzić obok i poczekać aż ekipa Blockchain Hotels sprawdzi je i przydzieli Ci coiny.

  zatwierdzenie trwa zwykle do ok 5 dni

Uwaga: nie musisz wykonywać wszystkich zadań, ale oczywiście dobrze by było, bo wtedy dostaniesz więcej tokenów 🙂

Oczywiście, jeśli zainteresuje Cię sam projekt: możesz w fazie ICO kupić odpowiednią dla siebie ilość coinów i zainwestować własne środki w ten biznes, ale nie jest to „obowiązkowe”.
Jeśli nie chcesz / nie lubisz / nie wchodzisz w zbiórki ICO / itd. – wykorzystaj dla siebie „darmowe tokeny”.
 

Co BlockChain Hotels ma z tego, że rozda ludziom trochę darmowych coinów?

Po pierwsze: reklamę! Dzięki zadaniom i darmowym coinom tysiące osób lajkuje fanpage projektu, subskrybuje ich kanał na youtubie, obserwuje telegram, lajkuje na social mediach, zostawia komentarze itd. Wszystkie te działania wybitnie wpływają na zasięg projektu, a więc jego mocną promocję w sieci. Im większy zasięg i im więcej ludzi „za” projektem, tym lepsza docieralność do inwestorów, którzy chcą być jego częścią – nie tylko na „darmowych tokenach”.

Po drugie: Rozdanie darmowych coinów jeszcze przed startem projektu sprawi, że po starcie – w posiadaniu Hotel Coina będą już tysiące ludzi, a więc i będą mogli np. operować tą kryptowaluta, czy płacić nią w hotelach, których budowę planuje wg planu opisanego na stronie – Blockchain Hotels.

 

Jeśli już uzbierasz darmowe tokeny wykonując zadania umieszczone w panelu na stronie BlockchainHotels , pamiętaj, żeby zerknąć tam od czasu do czasu – bo z tego co widzę poza wcześniejszymi „misjami” – pojawiają się również nowe zadania, które znów pozwalają zdobyć trochę darmowych tokenów.

10 komentarzy