Darmowy streamyard – jakie ma funkcje i ograniczenia?

darmowy streamyardO używanej przeze mnie platformie do robienia transmisji na żywo, pisałam już na blogu kilka razy. Tym razem jednak, chciałabym Ci pokazać jak dokładniej działa darmowy Streamyard? Jakie są jego podstawowe możliwości i jakie ma ograniczenia?

Dlaczego nie wszystko można w nim mieć i kiedy warto przejść na opcję płatną? No i czy w ogóle warto? 😉

Jeśli szukasz dobrego narzędzia do prowadzenia live czyli transmisji na żywo, to być może bezpłatny Streamyard będzie właśnie tą opcją, z której będzie Ci się korzystało naprawdę wygodnie! Jak dla mnie, samo studio, obsługa i niezawodność platformy są dobrym sygnałem do tego, żeby ją wypróbować.  Z tego narzędzia sama korzystam już od kilku lat, zarówno z wersji free, jak i tej płatnej. O płatnej napiszę innym razem, a tymczasem – omówienie darmowej.

Poniżej znajduje się krótkie video o tym, jak wygląda opcja darmowa i jakie daje możliwości. Myślę, że na początek przygody z robieniem live’ów w zupełności Ci ona wystarczy. Wcale nie musisz od razu przerzucać się na wersję płatną. Próbuj, testu, baw się, sprawdzaj!

Darmowy Streamyard – możliwości i ograniczenia

Szczegóły pochodzą prosto ze strony streamyard, więc na bieżąco możesz podejrzeć czy coś się zmieniło w kwestii funkcji, czy jest dokładnie tak, jak na video.

Jeśli to nagranie było dla Ciebie przydatne, daj znać w komentarzu. Na blogu (tutaj) znajdziesz znacznie więcej tipów związanych z obsługą Streamyarda. Dodatkowe nagrania, których części nie umieściłam na stronie, są dostępne w grupie Ogarnięci Online.

Grupa jest bezpłatna i zapraszamy do niej zainteresowanych marketingiem i rozwojem marek na social mediach.