Dlaczego pracując w sieci warto jeździć na szkolenia life?

szkoleniaWiele osób myśli, że praca „przez” internet jest wyłącznie pracą przed komputerem, czasem tak faktycznie jest, ale czasem warto wyskoczyć z ciepłego domku i spotkać się z tymi, z którymi się w sieci współpracuje, albo skorzystać z możliwości szkoleń organizowanych przez różne firmy lub konkretnych ekspertów.

Dlaczego?

To przede wszystkim pozwala „wyjść do ludzi” i nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, na które samodzielnie trzeba byłoby poświęcić znacznie więcej czasu i energii. A po co?:)

W życiu jest taka zasada, że owszem trzeba pracować, uczyć się itd. itd., ale niekoniecznie zasuwać od rana do wieczora jeśli są możliwości pozyskania dobrej wiedzy w ciągu kilku godzin intensywnego szkolenia. To jest najzwyczajniej w świecie prostsza opcja rozwijania się w dziedzinie, w której pracujemy, działamy, czy chcemy działać.

Takie spotkania life dają coś jeszcze: sprawiają, że stajemy się bardziej rozpoznawalni w danej branży, co również w jakiś sposób buduje naszą markę, a to sprawia, że więcej osób może być zainteresowanych świadczonymi przez nas usługami, czy sprzedawanym produktem.

Nikt nie mówi, że na szkolenia powinno się niczym opętaniec jeździć co drugi tydzień – ale co jakiś czas, na pewno. Szczególnie wtedy, gdy praktyczna wartość szkolenia jest duża. I gdy prowadzą je osoby, które znają się na rzeczy.