Event Rockwall Investments 27.10.2018 – podsumowanie

event Rockwall 2018Od czego by tu zacząć…? 😉

Rocznicowy event firmy Rockwall Investments, który odbył się w poprzedni weekend 27-28.10.2018, w Tatrzańskiej Łomnicy (Słowacja), to było jedno z tych wydarzeń, na których po prostu warto było być osobiście.

Profesjonalnie przygotowany, obrandowany, przeprowadzony na wysokim poziomie (i organizacyjnie i merytorycznie) – pozwolił mi nie tylko lepiej „poznać” właścicieli i plany firmy, w której jakby nie było działam już ponad rok, ale i spotkać się z ekipą kapitalnych ludzi, których dotąd znałam tylko z sieci, plus odświeżyć relację z tymi, których znam już od dawna. Wrażenia: na piątkę!

Poniżej znajdziesz nieco zdjęć z eventu + krótkie podsumowanie najważniejszych nowości, jakie będą wdrażane w firmie najbliższych miesiącach.
Dodatkowo jeśli działasz w moim zespole w Rockwall Investments – to koniecznie zajrzyj na Facebooku na grupę dla partnerów, bo znajdziesz w niej nagrania Live na żywo, z eventu, więc sam będziesz mógł posłuchać co tam się działo, a to przyjemniejsza forma niż „opisówka”. Oczywiście mowa o nagraniach z części eventowej, bo rozmów w tle, rozkminek, i pogaduszek z after party już nie nagrywałam, bez przesady 😉

event rockwall investments

event rockwall investments

Podsumowanie aktualności i przyszłych nowości w Rockwall Investments

Zmiana siedziby firmy: aktualnie Rockwall Investments ma siedzibę na wyspie Nevis (w pobliżu Wysp Dziewiczych), docelowo natomiast będzie to Malta. Nevis to czas przejściowy dla firmy, i tu prawnicy wyjaśniali podczas eventu dlaczego nie można było od razu przejść na Maltę, tylko najpierw Nevis (kwestie proceduralne i oczekiwanie na licencję) . Nagranie na żywo z eventu, ze szczegółowym omówieniem tej części przez prawnika: Macieja Grzegorczyka oraz właściciela kancelarii prawnej- Rafała Kufietę, znajdziesz na facebooku, w mojej grupie dla partnerów Rockwall.

integra rockwallW ciągu najbliższych 3-4 tygodni znikną pakiety Fusion a w ich miejsce pojawią pakiety Integra. W pakietach Integra przychody będą pochodzić nie jak dotąd tylko z tradingu, a z :

– botów i algorytmów 35%
– kopania metodą POS 20%
– kopania metodą POW 20%
– Masternodes 17%
– kopanie POC 8%

Pakiet Integra będzie dostępny w czterech rodzajach: Mini, Medium, Max i Pro. I tutaj w zależności od kwoty zakupu usługi (patrz screen niżej), stopa zwrotu będzie wynosić 140 % lub 145%. Oczywiście naliczenia pozostają zmienne i może to być mniej gdy firma ma mniejsze zyski, dokładnie tak, jak było to do tej pory.

Usługa Integra pracuje bezterminowo, czyli nie jak dotychczas 150 dni, a do momentu zwrotu 140 / 145%.

Wszystkie dotychczasowe pakiety Fusion zostaną zamienione na pakiet Integra w wersji MAX, a kolejne będą już wskakiwać na taka Integrę, za jaką kupimy pakiet tej usługi.

Uwaga, ważne: dodatkowo na zwrot kosztów zakupu Integry dostaniemy gwarancję, że do 250 dni musimy odzyskać 100% poniesionych kosztów jej zakupu.

 Zmiana w rangach czyli nowości w planie kariery i prowizjach:

rockwall plan marketingowy

Żeby było łatwiej zrozumieć, wrzucam fajne, znalezione na FB porównanie obecnej rangi Partner z trzecią rangą nowego planu:

 na „Partnera” obecnie potrzebujemy własnych zakupów na kwotę powyżej 7500$ lub obrót naszej grupy powyżej 20 tys $, wówczas otrzymujemy trzy poziomy prowizji 6/2/1 %, czyli w sumie 9%.

 w nowej trzeciej randze musimy jednocześnie spełnić dwa warunki czyli mieć swojego własnego zakupu na nie mniej niż 400$ oraz zrobić obrót grupy na poziomie 11 tys $ (3 tys druga ranga + 8 tys trzecia ranga), wówczas dostajemy prowizję z zespołu 7/2/1%, czyli w sumie 10%.

 Na tym przykładzie widać, że aby w nowym planie dostać 10% prowizji musimy zrobić 11 tys $ obrotu, natomiast obecnie musimy przekroczyć 20 tys $ i mamy o 1% mniej. Więc zmiany jak najbardziej z korzyścią dla nas.

 Kolejną bardzo ważną zmianą na plus będzie wykluczenie prowizji dla kont „słupów”, gdyż trzeba oprócz obrotu na koncie trzeba będzie utrzymywać odpowiedni poziom własnych zakupionych usług.

  Boost do miningu – nowy produkt, dzięki któremu nasza moc do kopania kryptowalut zwiększy się, dzięki 1 kupionej tarczy Shields za 10 $ o 0,01 %. To znaczy, każda kupiona tarcza da nam produkt w postaci boosta.
Maksymalna możliwa ilość posiadanych tarcz (w każdej kwocie), będzie wynosiła 100 . Czyli będzie można mieć 100 tarcz za 10$, 100 tarcz za 25 $ itd. itd.
Każda tarcza o innej kwocie da nam inny procent boosta do miningu.

Oczywiście, boost będzie przydatny wtedy jeśli będziemy mieć wykupiony w firmie mining jakiejś kryptowaluty. Dodatkowo do każdej kupionej tarczy będą dodane konkretne produkty:

Shield 10 $ – Boost 0,01 % + produkt: podstawowa strona landing page
Shield 25 $ – Boost 0,015 % + produkt: banery reklamowe
Shield 50 $ – Boost 0,02 % + produkt: e-book
Shield 75 $ – Boost 0,025 % + produkt: personalizowane konta mailowe
Shield 100 $ – Boost 0,03 % + produkt: premium landing page w podstawowych językach
Shield 150 $ – Boost 0,035 % + produkt: premium landing page w rozszerzonych językach
Shields 200 $ – Boost 0,04 % + produkt: personalizowana domena

Plan rozwoju na najbliższe 6 miesięcy:

  WeAreMasternode – firma oparta o program abonamentowy dot. wykupienia idealnej instrukcji do postawienia masternoda na prywatnych serwerach.

  Trading Automation, – zautomatyzowany system do tradingu, alternatywa dla produktu Integra. System jest już testowany od ok 6 miesięcy, najwcześniej wejdzie za 3-4 miesiące, skuteczność na rynku kryptowalut: 93%. Pełny dostęp do kapitału: mimo iż bot automatycznie sam otwiera i zamyka pozycje, to możemy w każdej chwili sami zdecydować, że chcemy np. zamknąć pozycję ręcznie.

 Narzędzia do skutecznego Arbitrażu: system, który dzięki autorskiemu API i oprogramowaniu będzie przy arbitrażu przyspieszał wysyłanie środków na giełdy i całe zarządzanie coinami, automat ten sam przeszuka giełdy i wskaże na jakich parach najlepiej w tej chwili przeprowadzić arbitraż. Optymalizacji czasu i pracy.

 Omówienie kwestii planowanego Rockwall Estate (nieruchomości) . Tu wypowiadali się prawnicy m.in. o tym, że prawnie jest to wciąż bardzo ciężkie do zrealizowania, i są pewne kwestie prawne, których nie da się przeskoczyć szybko i dlatego tak długo to trwa. Podawane były przykłady wielu możliwości na odpalenie inwestycji w nieruchomości (tu prawniczy bełkot;) ) i od razu powody, przez które nie można tej opcji wykorzystać. Na ten moment najsensowniejszą opcją wprowadzenia Estate w Rockwall byłaby tokenizacja, ale ponieważ tokeny nie są w Polsce uregulowane, to prawnicy są już umówieni do KNF w tej sprawie, tak, żeby wszystko co robi Rockwall było legalne i bez prawnych wątpliwości. Jeśli KNF wypowie się pozytywnie to prawnicy będą właśnie za oparciem inwestycji w nieruchomości na tokenizacji, ale to będzie wymagało czasu. Jeśli nie, to będą szukali kolejnych możliwości

 Plan samochodowy – właściciel, Rafał Krakowiak omówił plan samochodowy w Rockwall, czyli zasady na jakich użytkownik Rockwall będzie mógł otrzymać od firmy dofinansowanie do leasingu, kredytu czy wynajmu samochodu.

rockwall plan samochodowy

  RockingAds: nowy produkt dotyczący zarabiania na reklamach, ale uwaga to jest zarabianie bez żadnych paczek, procentów, naliczeń itd. Klient po prostu kupuje reklamy, ludzie je oglądają i dostają za to wynagrodzenie. I tu również będzie plan marketingowy (struktury będą przeniesione, takie jak są w Rockwall, automatycznie). Na zakup reklamy na platformie będzie można oczywiście dostać fakturę.

rockwall nowości

Dodatkowo poza nowościami na scenie pojawiły się konkretne prezentacje:

rockwall event

Mining (panel o kopaniu kryptowalut) – prowadzony przez Tomasza Pawlika
Tarcze i strategie ich zamykania – prowadzony przez Piotra Kacpra Markowskiego
Jak w prosty sposób robić prezentację biznesu Rockwall offline – prowadzony przez Elę Sarnę-Jodłowską

Podatki od kryptowalut i piramidy finansowe – arcy-ciekawy blok prowadzony przez prawników i księgową, którzy omawiali temat podatków, piramid i samego Rockwall Investments (pełne nagranie tego bloku, kręcone na żywo w czasie eventu, znajdziesz na facebooku, w mojej grupie dla partnerów w Rockwall. Śmiało powiem, że to rzecz obowiązkowa do obejrzenia!)

Gość specjalny: Rafał Pasierbek, Stunter13 – tego fenomenalnego człowieka sponsoruje od teraz Rockwall Investments 🙂

Żeby „poczuć” kim jest ten niesamowity facet, obejrzyjcie ten film:

Pod koniec eventu przyznano również nagrody i wyróżnienia: było tego spoooro, i myślę, że wszyscy byli Bardzo Zadowoleni 🙂

rockwall ekipa

rockwall nagrody

nagrody rockwall

Po części głównej eventu, bawiliśmy się jeszcze na after party, oraz w strefie wellness, która była dostępna wyłącznie dla uczestników eventu Rockwall 🙂

rockwall after party

rockwall party

Po evencie kilka osób pojechało również z właścicielami do jednego z miejsc na Słowacji, w którym znajdują się firmowe koparki do kryptowalut, i tu niżej wrzucam dla Was kilka zdjęć z tego miejsca:

kopalnia rockwall

Moje wrażenia z wydarzenia:

Bardzo profesjonalne przygotowanie (tu ukłony szczególnie za część prowadzoną przez prawników – mnóstwo wiedzy, która jest w branży szalenie potrzebna. Kontakt do nich znajdziecie tutaj: http://kryptoprawo.pl/ – polecam!). Mam też wrażenie, że właśnie takie podatkowo-prawniczo-kryptowalutowe wykłady są gwoździem programu dla wielu osób, które nie wiedzą jak te tematy „ugryźć” i potrzebują konkretnych wskazówek, podpowiedzi i rozwiązań. Świetna część eventu.

Dużo „reklamy” na miejscu (ścianki zdjęciowe, bannery, rollupy, itd. – praktycznie w całym hotelu), od gadżetów reklamowych na sali, i korytarzach, bo obrandowaną na różne sposoby salę restauracyjną (nawet menu” specjalnie stworzone dla Rockwall).

rockwall investments

Dużo konkretów (które czasem nawet przynudzały, ale były bardzo potrzebne).

Bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie fakt, że wszystkie nowości i zmiany planowane w firmie były prezentowane na sali, na której siedzieli również prawnicy 🙂 To w jakiś sposób pokazywało, że firma nie ma nic do ukrycia i to, co mówi na scenie, prezentowane jest z pełną świadomością tego, że słuchają nie tylko uczestnicy projektu, ale i grupa prawników.

rockwall event

Kolejne dobre wrażenie: widzieliście kiedyś właścicieli jakiejś firmy online, którzy przyjeżdżają na event z rodzinami, włączając w to również… własnych rodziców? Hymmmm no właśnie, ja też nie bardzo kojarzę. A na evencie Rockwalla byli rodzice właścicieli. Szacuneczek, tym pozornie drobnym gestem, admini podnieśli w moich oczach swoją wiarygodność i pokazali uczciwe zamiary. Tak przynajmniej to widzę. Gdybym np. ja miała „złe zamiary” i zamierzała wkręcić w jakiś szajs masę ludzi, to nie zabrałabym na taką imprezę mamy i taty. Prędzej ukryłabym ich w Honolulu 😉

Co do planowanych nowości w pakietach Fusion, które zostaną zastąpione pakietami Integra: pomysł uważam, za bardzo ciekawy, ale oczywiście to będziemy mogli ocenić dopiero po wdrożeniu tych rzeczy i po pierwszych tygodniach obserwacji nowych naliczeń. Mam nadzieję, że będą dla nas wszystkich korzystne, ale oczywiście pożyjemy, zobaczymy:)

Bardzo cieszę się też z wprowadzenia Boosta do kupowanych tarcz Shields – poza produktami, które będą do tarcz dołączone, Boost da nam dodatkowy power do miningu kryptowalut i myślę, że osoby, które „kopią” w Rockwall, będą z tego zadowolone.

RockAds – widzę tu fajny potencjał, ale nie będę się wypowiadać dopóki ten temat nie ujrzy światła dziennego i nie będziemy mogli go przetestować w praniu.

W drodze powrotnej z eventu zastanawiałam się do czego mogłabym się przyczepić, bo nie chcę wystawiać laurek 100%, zwłaszcza, że jak dobrze wiecie, nie wierzę w żadne „100%”. Nie wpadło mi do głowy nic, do czego mogłabym się „przypiąć”, ale długo o tym myślałam, i… znalazłam! Otóż: wszystko, co zostało zapowiedziane, wydaje się być wręcz świetne, zwłaszcza, jeśli o tym mocniej pomyśleć ALE… ale jest takie, że wielokrotnie słyszałam już, że Rockwall wprowadzi to, czy tamto, i do dzisiaj wiele z tych rzeczy się w systemie nie pojawiło. Rozumiem, że prawnicy mają w tym swój udział, bo sprawdzają wszystko po 50 razy zanim powiedzą „jest ok, wdrażajcie”, rozumiem też, że programiści nie rosną na drzewach a ich praca nie jest wykonywana na pstryknięcie palca, ALE… ale jak pamiętam, że odwiedziłam adminów Rockwalla w marcu tego roku (co zresztą opisałam na tym blogu), i wtedy już mówili o wielu fajnych i potrzebnych rzeczach, jakie miały być, a nadal ich nie ma, to zastanawiam się czy faktycznie te nowinki eventowe pójdą szybciej niż to, co miało być już dawno, a dalej nie ma po tym śladu.

A więc: jak już to, co wyżej opisałam, pojawi się w panelu Rockwall Investments, to wtedy uwierzę, ucieszę się i będę tym chętniej o tym opowiadać. A na razie cóż… trzymam kciuki, za to, żeby firma szybko uporała się z wprowadzeniem nowości, i żebym nie musiała już gderać i marudzić, bo szalenie mnie to wnerwia 😉

No i już 🙂

rockwall brand rockwall brand

P.S Chciałabym podziękować wszystkim osobom z Wesołego Busa, z którymi jechałam na event, bo ta ekipa naprawdę dała mi do myślenia i wieloma rzeczami mnie zainspirowali jeśli chodzi o nowe pomysły na marketingowe działania. A poza tym dzięki wielkie dla wszystkich, z którymi mogłam porozmawiać w trakcie tego weekendu – Macie Moc!

To niesamowite, że w tym wirtualnym świecie, w którym obracamy się na co dzień, można poznać tylu niesamowitych ludzi – już w realu! 🙂

20 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.