Expo FxCuffs, Ice Kraków 2018, zdjęcia, wrażenia

fxcuffs16-17 marca miałam okazję być w Krakowie podczas Kongresu Inwestycyjnego Expo FxCuffs, – niżej znajdziecie z tego wydarzenia kilka zdjęć + garść wrażeń.
 
Oczywiście nie trafiłabym na  kongres FxCuffs gdyby nie fakt, że poruszano na nim interesującą mnie tematykę kryptowalut (kilka paneli, wykłady + stoiska wystawców sprzedających np. koparki do kryptowalut), oraz tematykę tradingu na giełdach i forexie (zresztą co drugie stoisko wystawcy reklamującego się na Kongresie należało do jakiegoś brokera, więc miałam nieodparte wrażenie, że z każdej strony próbuje się mi sprzedać „najlepszego brokera w Polsce, Europie i na świecie” – przy czym oczywiście każdy z wystawiających się był najlepszy, najbardziej transparentny, naj naj, itd. itd. Sami Naj) 😉
 
Oficjalna strona kongresu: https://expo.fxcuffs.pl/ (tu możecie znaleźć całą rozpiskę co, kto, o czym, i z kim, więc nie będę powielać), ode mnie za to kilka zdjęć „od środka”:
 
expo fxcuffs
expo fxcuffs
 
expo fxcuffs  expo fxcuffs
 
Jeśli chodzi o wykłady, to duże fragmenty puszczałam na żywo na instagramie, więc niektórzy z Was mogli posłuchać np. „Teorii spekulacji” Rafała Zaorskiego, czy panelu dot. blockchain i tokenizacji – Szczepana Bentyna.
Całości bloków nie da się streścić, trzeba po prostu być i posłuchać 🙂
 
fxcuffs
 
Czy było warto?
Oczywiście 🙂  Mało tego – jak się okazało, było tu naprawdę sporo osób z branży marketingu sieciowego, mlm, reklamy i kryptowalut. Miło było Was znów zobaczyć:)
 
 
expo fxcuffs
expo fxcuffs
 
 
A poza tym, po pierwszym dniu byłam tak wykończona, że potem padłam i myślałam, że nigdy się już nie dobudzę. Kondycja do poprawy – i pomyśleć, że miałam zadyszkę biegając po kilku piętrach Centrum Kongresowego Ice Kraków, i to po prawie 3 miesiącach od rzucenia palenia! Chyba się starzeję.