Gdzie sprawdzić kurs Bitcoina i innych kryptowalut?

kurs bitcoinaSystematyczne sprawdzanie kursów kryptowalut, jakie posiada się w swoim portfolio, jest bardzo ważne. Dzięki temu wiesz, czy kurs Bitcoina leci w górę, w dół, czy może od dłuższego czasu nic się z nim dzieje. Podobna sytuacja dotyczy również innych coinów, jakie zasilają Twoje portfolio.

Im więcej masz cyfrowych „dóbr”, tym ważniejsza staja się kontrola nad posiadanym stanem „rzeczy” tak, by wiedzieć, w którym momencie możesz już dane środki sprzedać z zyskiem, a w którym nie. Uwaga: nie daj się nabrać na frazesy, które zakładają, żebyś wiecznie trzymał to, co kupiłeś. Jeśli jest fajny zysk – sprzedajesz i idziesz dalej, ale żeby sprzedać – musisz to monitorować.

Śledzenie kursów kryptowalut jest dzisiaj możliwe w dziesiątkach aplikacji, ale i na wielu stronach stanowiących swojego rodzaju ranking kryptowalut.

Poniżej znajdziesz kolejny odcinek z cyklu Krypto Ogarnięci dla początkujących, tym razem w temacie: jak śledzić kursy, gdzie to robić i na co zwracać uwagę? 

Kurs Bitcoina, kursy kryptowalut

Instrukcja znajduje się na tym video:

Rejestracja na Coinmarketcap: tutaj.

  • W tym miejscu sprawdzisz kursy kryptowalut i uzbierasz darmowe diamenty

Wszystkie materiały video z krypto instrukcjami znajdziesz również na kanale Youtube Ogarniemy to. Tu będą one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest również w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

W razie dodatkowych pytań do bieżącego odcinka zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy 🙂

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W serii tej poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to sprawy zupełnie podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku. Dalej; instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z kryptowalutami i to zupełnie od podstaw.