Hologram Aegea: Energentics Relief. Działanie + zdjęcia


energentic reliefW tym artykule postaram się zmieścić wszystko w temacie hologramu Aegea o nazwie Energentics Relief.

Dla szybkiego rozpoznania produktu: to są te małe, okrągłe „naklejki na ciało”, które mają w sobie zaprogramowaną częstotliwość i wibrację CBD, ale uwaga: bez żadnych substancji chemicznych. To nie jest żaden plasterek nasączony olejem konopnym ani nic w tym stylu: tu mamy coś zupełnie innego: to hologram, z częstotliwością i wibracją tego składnika, ale NIE w postaci chemicznej.

Aktualizacja: w sierpniu 2019 firma Aegea przeszła rebranding i zmieniła nazwę na Energentics:)
Obecnie wszystkie materiały, panel klienta, sklep – wcześniej pod nazwą Aegea, którą jeszcze widzisz w tym wpisie – znajdują się na stronie Energentics.com .

Jak się tworzy taki hologram? Nie mam zielonego pojęcia:) Ale technologia ta została opatentowana w USA, a na zdjęciu niżej znajdziecie numery patentu (podane przez firmę Aegea) plus ode mnie link do strony, na której możecie sobie to sprawdzić osobiście: http://patft.uspto.gov/ (w pierwszej kolumnie trzeba kliknąć „Quick Search” i dalej wkleić numer patentu).

aegea numer patentu

Czym jest hologram Energentics Relief?

To unikalna, naładowana energią „naklejka”, która została stworzona z myślą o wspomaganiu krążenia i usprawnianiu przepływu energii w naszym organizmie. Zaprogramowana na częstotliwość i wibrację CBD, ale bez wchłaniania jakiejkolwiek substancji chemicznej przez skórę.

Przeczytaj dokładnie opis na poniższym zdjęciu:

energetics relief cbd

Energentics Relief:

Wspomaga ulgę od bólu
Wspomaga zmniejszanie stanów zapalnych
Wspomaga ulgę od poczucia niepokoju
Wspomaga ulgę od zawrotów głowy
Wspomaga ulgę od choroby lokomocyjnej
Wspiera krążenie i zdrową pracę systemu krwionośnego
Wspomaga ulgę od zaburzeń Neurologicznych

Czym NIE jest ten hologram?

 Energentics Relief NIE jest lekiem (!!!)
 Nie jest to produkt przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie (!)
 Nie są to też żadne tabletki, pigułki, kapsułki itp.
 Nie są to również żadne chemiczne plastry
 Sama firma AEGEA nie sprzedaje ani nie dystrybuuje żadnych produktów, które naruszają amerykańską ustawę o substancjach kontrolowanych (US.CSA).

Jak długo działa pojedynczy hologram Energetics Relief ?
Każdy pojedynczy QuBIT (naklejka) jest zaprogramowana na max 3 dni.

O czym pamiętać podczas używania Energentics Relief ?

W trakcie noszenia hologramów należy pić dużo wody
Hologramów nie można również moczyć (w trakcie prysznica lepiej odkleić, zdjąć, i potem przykleić sobie ponownie na suchą skórę), a jeśli nie będą chciały się przykleić ponownie, to można włożyć np. do kieszeni.
Przyklejanie na ciało: na miejsce suche, bez włosów, nieposmarowane kremami ani balsamami.
Ogólne: pod obojczykiem, a nad mięśniami klatki piersiowej (po 1 naklejce z obu stron) , lub docelowo w miejscu bólu (np. kolano, łopatka, okolice kręgosłupa, nadgarstek itd.). Jeśli powierzchnia dyskomfortu jest duża, to można dołożyć więcej hologramów, ale na początek lepiej spróbować po prostu 2.

Przeciwwskazania:
Urządzenia elektroniczne wszczepione do ciała (np. rozrusznik serca).

Produkt można zamówić wyłącznie na firmowej stronie Aegea, a dostawa z USA trwa ok 18 dni. Przesyłka zawiera instrukcję jak używać hologramów + same hologramy,
dokładnie tak jak na zdjęciu:

relief aegea

Aktualnie moje pierwsze wrażenia z używania w/w hologramów Energentics Relief Aegea, znajdziecie tutaj.
Przy czym zaznaczam, że korzystałam z nich „ciurkiem” łącznie 7 dni (reszta zamówienia poszła dla rodziny i znajomych), ale już czekam na kolejną przesyłkę, i tym razem zamierzam korzystać z hologramów sama, przez całe 30 dni tak, żeby mieć pełen obraz efektów w tym już dłuższym okresie i na pewno się nimi z Wami podzielę.

czas efekty

Ile to kosztuje?

aegea cbdHologramy Energentics Relief można kupić jako klient, lub jako dystrybutor, ceny są wtedy różne, i od razu dam znać, że bardziej opłaca się opcja dystrybutor, nawet jeśli w przyszłości nie zamierzamy brać udziału w programie rekomendacyjnym Aegea.

I tak dla przykładu: na dzisiaj :

 12 hologramów Energentics Relief kosztuje 70 $ w opcji „jako klient”
 12 hologramów Energentics Relief + 12 hologramów Nitro QuBits + 2 hologramy do naklejenia na telefon (niwelujące szkodliwe promieniowanie) kosztują 99 $ w opcji „jako dystrybutor”.
Różnica niby 29$ czyli ok 111 zł, a zawartość znacznie ciekawsza.

WAŻNE: Gdyby natomiast chcieć kupić 12 hologramów Energentics Relief + 12 hologramów Nitro QuBits + 2 hologramy do naklejenia na telefon w opcji „jako klient” to zapłacilibyśmy za to 190 $ (czyli zupełnie bezsensu, skoro to samo można mieć za 99 $, zaznaczając przy zakupie opcję „jako dystrybutor”, która jest darmowa i nie zobowiązuje nas do niczego).

Link do oficjalnej strony Aegea: tutaj (w prawym górnym rogu jest przycisk „join now” czyli dołącz i tam dalej pojawi się opcja „jako klient” lub „jako dystrybutor”) .

Link od razu do formularza zamówień: kliknij tutaj.

Aktualizacja: w sierpniu 2019 firma Aegea przeszła rebranding i zmieniła nazwę na Energentics:)
Obecnie wszystkie materiały, panel klienta, sklep – wcześniej pod nazwą Aegea, którą jeszcze widzisz w tym wpisie – znajdują się na stronie Energentics.com .

18 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.