Hologram Aegea: Nitro QuBIT. Działanie + zdjęcia

nitro qubit opisW tym artykule nieco więcej w temacie drugiego hologramu Aegea, a więc Nitro QuBIT.

Dla szybkiego rozpoznania produktu: to są te małe, prostokątne „naklejki na ciało” (kolorowe, lub bardziej przezroczyste), które mają w sobie zaprogramowaną częstotliwość i wibrację tlenku azotu (NO).

Ale uwaga: bez żadnych substancji chemicznych w środku! To nie jest żaden plasterek nasączony substancjami, ani nic w tym stylu: to hologram, z zaprogramowaną na nim częstotliwością i wibracją tlenku azotu, ale NIE w postaci chemicznej.

Aktualizacja: w sierpniu 2019 firma Aegea przeszła rebranding i zmieniła nazwę na Energentics:)
Obecnie wszystkie materiały, panel klienta, sklep – wcześniej pod nazwą Aegea, którą jeszcze widzisz w tym wpisie – znajdują się na stronie Energentics.com .

Żeby to zobrazować (tak pi razy drzwi „po mojemu” i to nie jest żadna fachowa definicja), to przypomnij sobie jakiś film na którym były hologramy np. człowieka. Widać człowieka, ale to nie znaczy, że „wyssano” z kogoś tkanki ludzkie, krew i narządy i włożono je do hologramu 😉 To kwestia zaprogramowania, fal, energii, częstotliwości, itd. Wiem, że to takie ogólnikowe porównanie, ale nie jestem specem od tworzenia hologramów, więc po prostu chcę Ci to jakoś obrazowo przybliżyć.

Jak się tworzy taki hologram? Nie mam pojęcia:) Ale w przypadku Aegea, technologia ta została opatentowana w USA, a na zdjęciu niżej znajdziecie numery patentu (podane przez firmę Aegea) plus ode mnie link do strony, na której możecie sobie to sprawdzić osobiście: http://patft.uspto.gov/ (w pierwszej kolumnie trzeba kliknąć „Quick Search” i dalej wkleić numer patentu).

aegea numer patentu

Czym jest hologram Nitro QuBIT?

To specjalna, naładowana energią NO „naklejka”, pierwszy na świecie bio-energetyczny hologram kwantowy, który zwiększa poziom tlenku azotu i dzięki któremu można lepiej zadnać o serce i system naczyniowy. Zaprogramowany na częstotliwość i wibrację NO, ale bez wchłaniania jakiejkolwiek substancji chemicznej przez skórę.

Przeczytaj dokładnie opis na poniższym zdjęciu:

nitro qubit aegea

Warto wiedzieć: jaką rolę w organizmie pełni sam tlenek azotu? Poszperaj w sieci – jest tego naprawdę wiele! Ale w skrócie: jest on powszechnie wykorzystywany zarówno w sporcie, jak i w profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych. Tlenek azotu cieszy się dużym zainteresowaniem m.in w gronie sportowców oraz po prostu osób aktywnych fizycznie. Niewielkie rozmiary tej cząsteczki bardzo łatwo przedostają się przez błony komórkowe i nie potrzebują do tego jakiegoś „ekstra wspomagania”. Dzięki temu, tlenek azotu pomaga m.in. rozluźniać mięśnie gładkie w naczyniach krwionośnych, hamuje zlepianie się płytek krwi (rozrzedza krew) i uaktywnia jej miejscowy przepływ. Bardzo dobrze stymuluje też wzrost mitochondriów, co w tłumaczeniu „na nasze” oznacza, że podnosi zdolności wysiłkowe i wydolność organizmu.

Żeby naturalnie zadbać o wytwarzanie tlenku azotu (abstrahując od hologramów), można wcinać np. zielone warzywa: rukolę, roszponkę, szpinak, koper, sałatę masłową, rzodkiewkę i inne pyszności 😉

Hologram Nitro QuBIT:

Wspomaga zdrowe ciśnienie krwi
Wspomaga zdrowe serce i naczynia krwionośne
Wspomaga zwiększanie ukrwienia ciała
Wspomaga zdrową pracę arterii
Może on również pomóc w redukowaniu bólu i dyskomfortu, zmęczenia, słabości ciała i „ducha” (zmęczenie mentalne)

Czym NIE jest ten hologram?

 Nitro QuBIT NIE jest lekiem (!!!)
 Nie jest to absolutnie produkt przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie (!)
 Nie są to też żadne tabletki, pigułki, kapsułki itp.
 Nie są to również chemiczne plastry
 Sama firma AEGEA nie sprzedaje ani nie dystrybuuje żadnych produktów, które naruszają amerykańską ustawę o substancjach kontrolowanych (US.CSA).

Jak długo działa pojedynczy hologram Nitro QuBIT?
Każdy pojedynczy QuBIT (naklejka) jest zaprogramowana na max 3 dni.

O czym pamiętać podczas używania hologramu Nitro QuBIT?

W trakcie noszenia na ciele hologramów należy pić dużo wody (usprawnia to przepływ energii)
Hologramów nie można również moczyć (w trakcie prysznica lepiej odkleić, zdjąć, i potem przykleić sobie ponownie na suchą skórę), a jeśli nie będą chciały się przykleić ponownie, to można włożyć np. do kieszeni.
Przyklejanie na ciało: na miejsce suche, bez włosów, nieposmarowane kremami ani balsamami.
Ogólne: naklejamy pod obojczykiem, a nad mięśniami klatki piersiowej (po 1 naklejce z obu stron) , lub docelowo w miejscu dyskomfortu (np. kolano, nadgarstek, okolice kręgosłupa, ręka itd.) Jeśli powierzchnia dyskomfortu jest duża, to można dołożyć więcej hologramów, ale na początek lepiej spróbować po prostu 2 i sprawdzić jak będą na nas działały. Niektóre osoby są bardziej wrażliwe i odczują efekt szybciej, inne później.

Przeciwwskazania

Urządzenia elektroniczne wszczepione do ciała (np. rozrusznik serca).

Produkt można zamówić wyłącznie na firmowej stronie Aegea, a dostawa z USA trwa ok 18 dni. Przesyłka zawiera instrukcję jak używać hologramów + hologramy,
dokładnie tak jak na zdjęciu:

nitro qubit aegea

Aktualnie moje pierwsze wrażenia z używania w/w hologramów Nitro QuBIT, znajdziecie tutaj: https://aleksandraniedzielska.pl/hologramy-aegea-pierwsze-wrazenia-sprawdzam-testuje/
Przy czym zaznaczam, że w/w artykuł to czas, kiedy korzystałam z nich „ciurkiem” łącznie 7 dni (reszta zamówienia poszła dla rodziny i znajomych), ale już 2 listopada dostałam kolejną przesyłkę, i tym razem będę korzystać z hologramów sama, przez całe 30 dni tak, żeby mieć pełen obraz efektów w tym już dłuższym okresie, bo w kilka dni można efektów nie poczuć, lub odczuć je słabo (zależy od organizmu) i na pewno wtedy podzielę się z Wami wrażeniami.

czas efekty

Ile to kosztuje?

aegea nitro stampHologramy Nitro QuBIT można kupić jako klient, lub jako dystrybutor, ceny są wtedy różne, i od razu dam znać, że bardziej opłaca się opcja dystrybutor, nawet jeśli w przyszłości nie zamierzamy brać udziału w programie rekomendacyjnym Aegea.

I tak dla przykładu: na dzisiaj :

 12 hologramów Nitro QuBIT kosztuje 60 $ w opcji „jako klient”
 12 hologramów Nitro QuBIT + 12 hologramów Energentics Relief + 2 hologramy do naklejenia na telefon (niwelujące szkodliwe promieniowanie) kosztują 99 $ w opcji „jako dystrybutor”.
Różnica 29$ czyli ok 111 zł, a zawartość znacznie ciekawsza.

 Gdyby natomiast chcieć kupić 12 hologramów Nitro QuBIT+ 12 hologramów Energentics Relief + 2 hologramy do naklejenia na telefon w opcji „jako klient” to zapłacilibyśmy za to uwaga: 190 $ (czyli zupełnie bezsensu, skoro to samo można mieć za 99 $, zaznaczając przy zakupie opcję „jako dystrybutor”, która jest darmowa i nie zobowiązuje nas do niczego).

Link do oficjalnej strony Aegea: tutaj (w prawym górnym rogu jest przycisk „join now” czyli dołącz i tam dalej pojawi się opcja „jako klient” lub „jako dystrybutor” – przejrzyj to sobie sam „na sucho” i porównaj re ceny) .

Lub wygodniej: od razu link do formularza zamówień: sprawdź tutaj.

Aktualizacja: w sierpniu 2019 firma Aegea przeszła rebranding i zmieniła nazwę na Energentics:)
Obecnie wszystkie materiały, panel klienta, sklep – wcześniej pod nazwą Aegea, którą jeszcze widzisz w tym wpisie – znajdują się na stronie Energentics.com .

5 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.