Jak bezpłatnie zwiększyć zasięg na Facebooku?

fb zasięgWiększość z nas zaczyna w programach rekomendacyjnych od zera.

Taka prawda – nie stać nas na płatną reklamę, liczymy każdy grosz opłat, jaki przychodzi nam ponosić w różnego rodzaju firmach, oszczędzamy na czym się da. A da się.

Jeśli dopiero zaczynasz działać w programach afiliacyjnych, czy też po prostu prowadzisz nową firmę i takie oszczędzanie jest Ci bliskie, to dzisiaj mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc w reklamowaniu swojego biznesu, bez ponoszenia na to dodatkowych kosztów.

W zeszłym tygodniu rozmawialiśmy o tym:

Jak bezpłatnie zwiększyć zasięg na Facebooku?

Niżej znajduje się nagranie tej rozmowy: polecam wysłuchać na spokojnie, bo z pewnością znajdziesz tu sporo pomysłów na to, jak wykorzystać główne medium społecznościowe, czyli Facebooka to reklamowania siebie, firmy czy programów partnerskich, bez wydawania na to pieniędzy.

 

Jedno zdanie na koniec: jeśli nie masz środków na płatną reklamę, wykorzystaj opcje darmowe ale i pamietaj o tym, że zapłacisz za nie… swoim czasem pracy 🙂
Innej drogi nie ma.

Albo pieniądze, albo Twój czas.

Powodzenia!
3 komentarze

  • Fajne te uwagi co do fejsbuka tak trzymac , warto sledzic tego bloga

  • Dobry temat, czas pracy włożony w pomnażanie szans powodzenia wynagradza lepszymi wynikami i efektami.

    • Czytalem wlasnie o tym ze „szczesciarze” dlatego sa szczesciarzami dlatego ze wierza ze nimi sa i tworza wiecej szans na wygrana niz inne osoby czyli cos w tym jest