Jak dodawać posty na Facebooku? Pomysły.

jak dodawać posty na fbTen materiał zdecydowanie NIE jest dla tych, którzy na Facebooku są tylko dla rozrywki, śmiesznych kotów i bezsensownego scrollowania:)

Poruszamy tu temat tego, jak dodawać posty na Facebooku jeśli działasz na nim marketingowo i budujesz tutaj swój wizerunek, prowadzisz sprzedaż, pokazujesz możliwości itd. Na co zwracać uwagę i jak poradzić sobie z brakiem weny?

Dodatkowo masa pomysłów na to „co” konkretnie można umieszczać na swojej osi fb, jeśli działa się w marketingu rekomendacyjnym.

Skąd czerpać inspiracje do postów, i gdzie się „zaczepić”, jeśli patrzysz pusto w ekran i nie masz bladego pojęcia co napisać.

Poniżej znajdziesz fragmenty live’a w temacie:

„Jak dodawać posty na Facebooku?

Pomysły na posty, ile, skąd, jak?”.

Jeśli ten fragment Cię zaciekawił (masz tutaj jedynie mocno okrojone urywki), to możesz obejrzeć całość (uwaga: to ponad godzina materiału, wiec się dobrze zastanów), ale wyłącznie w naszej grupie na FB.

Jak do niej dołączyć? Napisz do mnie, i wtedy Cię do niej dodam (zakładając, że faktycznie chcesz zajmować się marketingiem, w szeroko pojętym znaczeniu, – bo to nie jest grupa przypadkowych ludzi, ani miejsce do spamowania ogłoszeniami, czy inne temu podobne wynalazki). Ba! Od razu uprzedzę: nie promujemy tam żadnych biznesów, projektów, firm, cudów, itd.
Po prostu Marketing.