Jak dodawać relacje na Facebooku z komputera?

jak dodawać relacje na facebookuTa instrukcja powstała z inspiracji pytaniem otrzymanym na FB:) Jedna ze starszych osób, która nie korzysta ze smarftona, a działa marketingowo w internecie, spytała czy jest możliwe robienie facebookowych relacji z poziomu komputera.

Tak, tak, niektórzy nie używają smartfonów nie tylko dlatego, że ich nie lubią, ale i z powodu wieku i nie ukrywajmy – dużego przeskoku technologicznego od czasów zwykłej komórki do dzisiejszego smartfona.

I dlatego właśnie w tej video instrukcji dowiesz się jak dodawać popularne relacje na FB z komputera, bez posiadania smartfona:)

Od pewnego czasu na moim kanale youtube jest więcej instrukcji z cyklu „od podstaw”, więc jeśli szukasz jakichś internetowych rozwiązań, podpowiedzi czy wskazówek – zapraszam! 🙂 Dodatkowo, jeżeli są rzeczy, których nie wiesz, a ja mogłabym wiedzieć, to zostaw komentarz z informacją jaka instrukcja by Ci się przydała, to ją w wolnej chwili przygotuję.

Jak dodawać relacje na Facebooku z komputera?

Instrukcja krok po kroku:

Jeśli ta instrukcja Cię zaciekawiła, to znacznie więcej marketingowych, reklamowych i ogólnie internetowych instrukcji step by step oraz pomocników, znajdziesz na moim kanale Youtube🙂

.