Jak na Binance kupić kryptowaluty kartą kredytową lub debetową?

jak kupic kryptowaluty karta kredytowąZakup pierwszych kryptowalut zawsze wydaje się trochę skomplikowany, ale przy pomocy kilku giełd czy kantorów, na których można to zrobić wykorzystując swoją kartę kredytową lub opcję klasycznego przelewu, można to zrobić całkiem prosto.

W poniższym artykule pokażę Ci krok po kroku, jak kupić sobie kryptowaluty (np. Bitcoina, Ethereum czy inne) wykorzystując do tego największą na dziś giełdę kryptowalut, jaką jest Binance.

Zanim jednak przejdę do instrukcji: pamiętaj, że kupowanie kryptowalut nie jest gwarancją zyskania niebotycznie dużych pieniędzy i jeśli ktoś Ci wcześniej coś takiego obiecywał, to lepiej przemyśl to dwa razy. Kryptowaluty to wciąż rynek bardzo zmienny i ryzykowny, a handlując nimi na giełdzie, można szybko stracić swoje pieniądze, więc weź to pod uwagę i jeśli nie akceptujesz ryzyka straty, to po prostu sobie odpuść. Krótko mówiąc: zakup kryptowalut daje szanse zarobku, ale i niesie za sobą DUŻE ryzyko straty pieniędzy. Pamiętaj o tym, zanim wyciągniesz na ten cel środki ze swojego portfela:)

Jeśli jednak nadal nie udało mi się Ciebie zniechęcić, to poniżej znajdziesz instrukcję zakupu wybranych kryptowalut na giełdzie Binance.

Jak kupić kryptowaluty kartą kredytową lub debetową?

Krok pierwszy: Rejestracja na giełdzie Binance (w prawym górnym rogu wybierz opcję polskojęzyczną, wtedy będzie znacznie prościej).

Rejestracja wymaga podania e-maila i wybranego hasła, lub nr telefonu i wybranego hasła.

binance rejestracja

Po rejestracji sprawdź maila i potwierdź, że to Ty założyłeś konto, a następnie zaloguj się do Binance. Ważne: nie musisz tu wykonywać weryfikacji dokumentami tożsamości, chyba że planujesz wypłaty większe niż 2 BTC dziennie, w tej sytuacji będzie to konieczne.

Krok drugi: Na pasku u góry wybierz przycisk „Kup kryptowaluty”, a następnie kliknij „Karta kredytowa/debetowa”

Krok trzeci: Wybierz jaką kryptowalutę chcesz kupić i za ile PLN, EUR, czy USD.
Ważne: Binance pozwala na zakup kartą za minimum 100 zł.

Krok czwarty: Sprawdź czy na pewno wpisałeś odpowiednie kwoty i wciśnij „Kup BTC” jeżeli chcesz kupić Bitcoina. Przy zakupie ETH przycisk podmieni się na „Kup ETH” itd.

Krok piąty: Podaj dane swojej karty płatniczej (sprawdź 2 razy!)

Krok szósty: Wprowadź adres rozliczeniowy karty

Krok siódmy: Jeszcze raz sprawdź podsumowanie transakcji i jeśli wszystko się zgadza, kliknij „potwierdź”. W tym miejscu widzisz prowizję, jaka zostanie pobrana za Twój zakup.

Krok ósmy: Jeśli wszystko zrobiłeś dobrze, to w tym momencie na Twoim portfelu na giełdzie Binance już znajdują się kupiony Bitcoiny, czy inne kryptowaluty.

Jeśli na tym etapie odetchnąłeś z ulgą, myśląc „uff, nie było tak trudno”, to możesz dać Binance gwiazdeczkę za fajną obsługę:)

I gotowe.
Identycznie możesz dokonać zakupów innych kryptowalut wykorzystując do tego giełdę Binance.

Uwaga: jeszcze raz przypomnę, że inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z ryzykiem straty pieniędzy, więc jeśli planujesz je kupić – miej to na uwadze. (P.s to nie jest puste gadanie, serio mówię, ostrzegam i uprzedzam!)

Powodzenia!