Jak nie wpaść w pułapkę szkoleń?

pułapka szkolenNowe, czasy, nowe możliwości, góra szkoleń na wyciągniecie ręki…

Jak się w tym wszystkim nie pogubić?

Jak pracować i rozwijać się, nie wpadając jednocześnie w bezsensowną pułapkę chodzenia na miliony szkoleń, z których wychodzimy podekscytowani, ale nigdy nie wdrażamy w życie tego, czego nas w trakcie nauczono?

Ja rozumiem, że podnoszenie kwalifikacji i rozwój własnych kompetencji w różnych dziedzinach jest szalenie istotny, ale… czy nie masz czasem wrażenia, że niektórzy zostali wiecznymi studentami, wszędzie ich pełno, fotki z setek szkoleń i… zero efektów z pracy, którą mieli robić i której nie robią? Bo zamiast działania, są tylko kolejne szkolenia i szkolenia…?

W powyższym temacie: rozmowa z Tomkiem Kuligiem, która odbyła się jakiś czas temu w grupie marketingowej na FB:

Jak nie wpaść w pułapkę szkoleń?

Pętla edukacyjna…

Jeśli ten fragment Cię zaciekawił (masz tutaj jedynie okrojone urywki), to możesz obejrzeć całość: wyłącznie w naszej grupie marketingowej na FB (jest darmowa).

Jak do niej dołączyć? Wyszukaj na Facebooku grupę Marketing.Start  (oczywiście zakładając, że faktycznie chcesz zajmować się marketingiem, w szeroko pojętym znaczeniu, – bo to nie jest grupa przypadkowych ludzi, fejk profili, ani miejsce do spamowania ogłoszeniami, czy inne temu podobne wynalazki).
Ba! Od razu uprzedzę: nie promujemy tam żadnych biznesów, projektów, firm, cudów, itd.

Po prostu Marketing.

.

One comment