Jak pobrać portfel do kopania GCC Coin? Instrukcja

gcc portfelOd kwietnia 2017 – można już pobrać na swój komputer tzw. portfel do kopania kryptowaluty GCC.

Dzięki monetom, które posiadasz w GCC – po ich uwolnieniu i za ich pomocą, będziesz mógł „kopać” nowe monety, powiększając tym samym stan posiadania.  Wszystko odbywa się tu automatycznie, Ty musisz mieć tylko włączony komputer. Im więcej monet posiadasz – tym większa szansa, że przy rosnącym kursie GCC więcej na nich zarobisz.

Aktualizacja, ważne: na początku lipca 2017 GCC wprowadził nowy portfel do kopania kryptowalut który można pobrać wg instrukcji niżej, i od tego czasu obowiązuje właśnie ta, najnowsza wersja (stary portfel traci ważność 18 lipca 2017 i jeśli do tego czasu nie zaktualizujemy go do nowej wersji, to uwag, uwaga: nasze coiny przepadną, o ile trzymamy je w starym miejscu.

Jak pobrać portfel do kopania GCC Coin?

 

1.Wejdź na stronę https://www.thegcccoin.com/

2. Wybierz przycisk „download”, a następnie kliknij posiadany system operacyjny, na jaki ma być pobrany Twój portfel (Windows, Mac, Linux, Web).

3.Po pobraniu zobaczysz na pulpicie, lub w folderze do którego zwykle ściągasz różne rzeczy – folder GCC w formie ZIP. Ten folder należy najpierw rozpakować. Jak to zrobić? Kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i poszukaj napisu „wyodrębnij wszystkie” lub „wypakuj pliki” lub 7zip i dalej „wypakuj pliki”. Kliknij wypakowanie.

4.Na pulpicie, (lub w folderze do którego zwykle ściągasz różne rzeczy) – pojawi się nowy, wypakowany folder GCC, już nie ZIP, a zwykły.

5.Otwórz go, zobaczysz masę różnych ikonek, ale Ciebie interesuje ta, która jest prawie na samym dole (taka kolorowa). Kliknij ją 2 razy i się uruchomi. Jeśli masz Windowsa i np. wyskoczy komunikat, że aplikacja jest nieznana itd, wybierz na nim napis „więcej” i potem „uruchom mimo to”.

6.Po chwili zobaczysz na ekranie obrazek GCC, a dalej Twój portfel.

7.Możesz go sobie zostawić na pulpicie, żeby mieć pod ręką, albo przypiąć do paska zadań na dole monitora (to wygodne, bo jak zacznie się kopanie, to będziesz mieć to zawsze pod ręką).

I to wszystko.
Portfel od środka wygląda tak:

portfel gcc

Na tak pobrany i przygotowany portfel możemy już przelewać nasze monety, oraz wysyłać je dalej np na giełdę kryptowalut, na której można je sprzedać.

Po instalacji wg w/w punktów – Twój portfel będzie już gotowy do kopania.

Już prawie zostałeś górnikiem 😉
.

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.