Jak połaczyć Streamyard z FB albo Youtube? Instrukcja

Dziś w planie krótka instrukcja dotycząca możliwości i sposobu takiego ustawienia platformy streamingowej Streamyard, żeby móc z poziomu studia prowadzić transmisję na żywo na wiele różnych kanałów jednocześnie.

Streamyard, jako rozbudowana platforma do realizowania transmisji live pozwala na połączenie jej np. z profilem własnym na Facebooku, grupą partnerów z FB, Fanpage’m, ale i kanałem na Youtube czy profilem na Linkedin.

Po co robi się taki połączenie?

Wyjaśnienie jest całkiem proste: jednoczesne robienie transmisji na żywo w wielu obsługiwanych przez siebie miejscach w internecie, wybitnie zwiększa dotarcie do różnych grup obserwatorów, fanów czy klientów. Zamiast robić jeden live na FB, za godzinę drugi na grupie, i potem trzeci na Youtube – logujemy się do swojego konta Streamyard, podpinamy do niego różne kanały i robimy jeden live na żywo we wszystkich miejscach na raz. 

Wygoda + duża oszczędność czasu.

Poniżej znajdziesz video instrukcję pokazującą krok po kroku, jak to się robi 🙂

Jak połączyć streamyard z FB i Youtube?

Video instrukcja:

Już wkrótce na blogu pojawi się więcej tipów związanych z obsługą Streamyarda, ale jeśli chcesz obejrzeć je wcześniej, to są one już dostępne w grupie Ogarnięci Online, na FB. Tutaj link: https://www.facebook.com/groups/ogarniecionline.

 Grupa jest całkowicie bezpłatna i zapraszamy do niej wszystkich, którzy są zainteresowani marketingiem, budową i rozwojem swoich profili oraz marek na social mediach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *