Jak powiększyć czcionkę na komputerze?

Jak powiększyć czcionkę na komputerzePodobno banalne rzeczy sprawiają w komputerze najwięcej wyzwań, wiedziałeś? Niby taka głupota czyli kwestia tego jak powiększyć czcionkę na komputerze, a dopóki pierwszy raz nie zrobisz tego sam, to nie wiesz.

Czytałam gdzieś kiedyś, że z równowagi najbardziej wyprowadzają nas pierdoły. Drobiazgi. Takie „cosie”, na które w ogóle nie powinniśmy zwracać uwagi. Ot, jak przypalony sos czy kubek odłożony do szafki dołem do góry a nie górą do dołu. Ale dobrze, nie odbiegając za bardzo od tematu (a mam do tego tendencje), skupmy się na konkretach.

Co możesz zrobić w maksymalnie prosty sposób, żeby powiększyć na swoim komputerze, na pulpicie – te malutkie czcionki sprawiające, że musisz wytrzeszczać oczy, żeby odczytać co tam jest napisane? Metod jest oczywiście kilka, ale na poniższym nagraniu znajdziesz taką, która, jak myślę, będzie dla Ciebie naprawdę wygodna. Obejrzyj i daj znać czy znałeś już taką opcję, czy nie.

Jak powiększyć czcionkę na komputerze?

Więcej praktycznych ciekawostek związanych z obsługą internetów znajdziesz na grupie Ogarnięci Online na FB (link do niej znajduje się tutaj).

Jak widzisz, powiększenie czcionki pod folderami na pulpicie i czcionki w całym komputerze, wcale nie jest takie trudne! I to nawet wtedy, kiedy w klawiaturze zepsuje Ci się jakiś klawisz.

Wskazówki dot. różnych marketingowych ciekawostek są też na blogu w dziale Marketing Start.

One comment