Jak przetłumaczyć stronę z ENG na PL? Chrome

jak przetłumaczyć stronę z eng na plZnalazłeś w internecie artykuł i nie wiesz, jak przetłumaczyć stronę z ENG na PL? Nie chcesz przeklejać wszystkiego do translatora i wolałbyś po prostu przeczytać całość w języku polskim?

Da się zrobić!

Na poniższym video znajdziesz krótką i bardzo praktyczną instrukcję, która krok po krok pokaże Ci, co kliknąć, żeby to zrobić. Tłumaczenie stron www wcale nie jest takie trudne, jeśli zna się trochę zasady działania przeglądarki. Oczywiście, weź poprawkę na to, że taka forma tłumaczenia stron internetowych nie jest jakimś idealnym odwzorowaniem tego, co zawiera artykuł. Do translacji doskonałych polecam mimo wszystko usługi fachowego tłumacza 🙂 Jeśli jednak nie masz aż takiej desperacji, żeby wszystko brzmiało idealnie i poprawnie, to poniższe rozwiązanie w zupełności wystarczy!

Bez komplikowania:)

Instrukcja: jak przetłumaczyć stronę z ENG na PL?

Omówienie i instrukcja na przykładzie m.in artykułu ze strony CNN.

Wszystkie materiały z marketingowymi instrukcjami znajdziesz na kanale Youtube Ogarniemy to. Na moim blogu, czyli tutaj wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i Fanpage Ogarnięci Online. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Pytania? Zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *