Jak skasować konto na Facebooku?

jak skasować konto na facebookuZmęczony fejsikiem? Zastanawiasz się jak skasować konto na Facebooku i mieć ten portal społecznościowy z głowy?

W sumie to nie wiem czy nie powinnam już używać nowej nazwy FB, czyli z tego co słyszałam „Meta”;) To taki myk, który ma sprawić, że nagle o FB będzie mniej negatywnych komentarzy a nowa marka będzie się lepiej kojarzyć ha! Ale nie o tym dzisiaj, więc do rzeczy!

Wszyscy wiemy, że pozornie banalne czynności sprawiają zwykle najwięcej kłopotów, zwłaszcza jeśli chodzi o obsługę internetu i komputera, dlatego przygotowałam dla Ciebie szybkie video, które jest swoistą instrukcją. Jeśli rzeczywiście zamierzasz pożegnać się z Facebookiem na stałe – obejrzyj i wykonuj krok po kroku wszystkie pokazane etapy kasacji.

Na końcu będziesz mógł świętować skuteczne skasowanie swojego profilu. Jeśli tak się stanie, to przy okazji życzę szczęścia i radości w odkrywaniu świata bez FB! 🙂

Jak skasować konto na Facebooku?

Więcej praktycznych ciekawostek związanych z obsługą internetów znajdziesz na grupie Ogarnięci Online na FB (link do niej znajduje się tutaj).

Jak widzisz, skasowanie konto na fejsie wcale nie jest takie trudne. Wystarczy kilka kroków, parę przycisków i … bye bye! 😉

Wskazówki dot. różnych marketingowych ciekawostek są też na blogu w dziale Marketing Start.