Jak sprzedać kryptowaluty i o czym pamiętać? Binance

Jak sprzedać kryptowalutyTemat dla jednych prosty, dla innych wręcz przeciwnie: jak sprzedać kryptowaluty, gdzie to zrobić bezpiecznie i od czego zacząć?

Dlaczego nie każde miejsce sprzedaży jest tym, które się opłaca?

Dziś pokażemy Ci, jak zamienić swoje kryptowaluty na złotówki i wypłacić je na swoje konto bankowe przy pomocy giełdy Binance. Binace jest dziś z jedną z największych i najbardziej popularnych giełd na świecie. Jeśli od czego zaczynać – to właśnie od tego miejsca! Poza tym, że sama giełda daje mnóstwo możliwości i notuje dziś tysiące różnych kryptowalut, to posiada także polskie menu językowe, więc tak naprawdę korzystanie z niej jest bajecznie proste.

Kolejny odcinek z cyklu Krypto Ogarnięci dla początkujących, tym razem w temacie: jak sprzedać swoje kryptowaluty? 

Instrukcja: jak sprzedać kryptowaluty na Binance?

Instrukcja znajduje się na poniższym video i przygotował ją Paweł Pieczka.

Rejestracja w Binance: tutaj.

Wszystkie materiały video z krypto instrukcjami znajdziesz również na kanale Youtube Ogarniemy to. Tu będą one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest również w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

W razie dodatkowych pytań do bieżącego odcinka zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy 🙂

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W serii tej poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to sprawy zupełnie podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku. Dalej; instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z kryptowalutami i to zupełnie od podstaw.

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *