Jak tworzyć swój instagram od zera?

instagram jak stworzyćNie wiem czy posiadanie konta na instagramie jest dzisiaj ważne, czy bardzo ważne z punktu widzenia marketingu i pozyskiwania zasięgów, ale ponieważ prowadzę insta „tak sobie” i nie znam się na wszystkim, co tu można zrobić, to zaprosiłam na pogaduszkę Mejta (Mateusz Konopka), który w tym temacie wie znacznie więcej, no i sam instagram też ma zbudowany znaczniej mocniej.

Bo wiesz jak jest, jeśli czego nie wiesz, pytaj tych, którzy wiedzą 🙂

Jeśli nie prowadzisz jeszcze instagrama, ale się przymierzasz to myślę, że warto odsłuchać poniższe nagranie bo może znajdą się w nim ciekawostki, które chciałbyś wiedzieć Zanim zaczniesz tworzyć swój profil na Insta. Sporo pytań, sporo odpowiedzi no i… wiele więcej w grupie, gdzie opublikowany jest cały materiał.

Jak tworzyć swój instagram od zera?

Nagranie w w/w temacie:

Jeśli ten fragment rozmowy Cię zaciekawił (masz tutaj jedynie mocno okrojone urywki), to możesz obejrzeć całość, ale wyłącznie w naszej grupie marketingowej na FB (jest darmowa).

Jak do niej dołączyć? Napisz do mnie, i wtedy Cię do niej dodam (zakładając, że faktycznie chcesz zajmować się marketingiem, w szeroko pojętym znaczeniu, – bo to nie jest grupa przypadkowych ludzi, fejk profili, ani miejsce do spamowania ogłoszeniami, czy inne temu podobne wynalazki).
Ba! Od razu uprzedzę: nie promujemy tam żadnym biznesów, projektów, firm, cudów, itd.

Po prostu Marketing.

.