Jak ustawić sobie profil na Facebooku?

jak ustawić profilJeśli nie działasz marketingowo na social mediach, a profil na Facebooku jest Ci potrzebny jedynie to podglądania znajomych i oglądania śmiesznych kotów, to nie czytaj dalej, bo tylko stracisz swój cenny czas 🙂

Natomiast, jeżeli FB jest dla Ciebie również narzędziem do pracy i wykorzystujesz go marketingowo, działając w różnego rodzaju programach rekomendacyjnych, partnerskich, afiliacyjnych, mlm itd itd, to rzuć okiem na umieszczone niżej video. Znajdziesz na nim urywki z pełnego materiału „Jak ustawić sobie profil na Facebooku?”, którego całość jest dostępna w zamkniętej grupie marketingowej, na której umieszczam różnego rodzaju video pomocowe, instruktażowe, oraz live’y z osobami, które w temacie „robienia marketingu” mogą powiedzieć coś więcej, bo zwyczajnie się na tym znają.

Jak ustawić profil na Facebooku? Marketing.Start

Jeśli ten fragment Cię zaciekawił (masz tutaj jedynie mocno okrojone urywki), to możesz obejrzeć całość, ale wyłącznie w naszej grupie na FB. Jak do niej dołączyć? Napisz do mnie, i wtedy Cię do niej dodam (zakładając, że faktycznie chcesz zajmować się marketingiem, w szeroko pojętym znaczeniu, – bo to nie jest grupa przypadkowych ludzi, ani miejsce do spamowania ogłoszeniami, czy inne temu podobne wynalazki). Ba! Od razu uprzedzę: nie promujemy tam żadnym biznesów, projektów,  firm, cudów, itd. Po prostu Marketing.