Jak wybrać portfel do kilku kryptowalut? Exodus, Atomic

portfelkilkakryptowalutKolejny odcinek z cyklu Krypto Ogarnięci dla początkujących. Tym razem: jak wybrać portfel do kilku kryptowalut? Czym są multiportfele i dlaczego tak wygodnie jest nam trzymać różne kryptowaluty w jednym miejscu, zamiast dla każdej osobno pobierać oddzielny portfel?

Jeśli Twoja przygoda ze światem tzw. walut wirtualnych dopiero się zaczyna, to pewnie nie masz pojęcia czym są multiportfele, ani który z nich wybrać. To zrozumiałe, wszyscy przecież zaczynamy nowe rzeczy od uczenia się ich specyfiki.

Dzisiaj pokażę Ci, jak i gdzie możesz sobie stworzyć pierwszy portfel do przechowywania różnych kryptowalut. Możliwości jest sporo, a w sieci możesz znaleźć przynajmniej kilkanaście takich praktycznych rozwiązań. Większość z nich jest darmowa.  Na poniższym nagraniu Paweł Pieczka opowie o tym, jakie są możliwości i na co zwrócić uwagę.

Multiportfele: bez trudnego słownictwa, ściem i koloryzowania.

Dzisiaj na tapecie:

Jak założyć portfel do kilku kryptowalut?

Wszystkie materiały video znajdziesz również na kanale Youtube Ogarniemy to. Tu będą one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest również w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu czyli tutaj, wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki!

Na powyższym video Paweł Pieczka opowiada o tym, jak założyć sobie pierwszy multiportfel.

W razie dodatkowych pytań do bieżącego odcinka – zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy 🙂

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W cyklu poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to rzeczy zupełnie podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku.  Dalej, instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z kryptowalutami i to zupełnie od podstaw.