Jak za darmo zrobić landing page do promocji revshare?

darmowy landing pageKilka dni temu napisałam artykuł o tym, jak wykorzystując portal Futurenet można wykonać w nim sobie stronę typu landing page (wraz z autoresponderem) i promować dzięki niej biznes Futurenet, czy FutureAdPro. Dzisiaj natomiast chciałabym Wam pokazać jak można sobie za darmo zrobić stronę przechwytującą do dowolnego innego programu revenue share (czy jakiegokolwiek programu partnerskiego, rekomenadacyjnego, itp – w którym działacie i do którego reklamowania w sieci, chcielibyście taką opcję posiadać).

Nie będę tu pisać o tym jak tworzyć strony internetowe, bo ten, kto potrafi, wcale takiej instrukcji nie potrzebuje, ale o tym jak wykorzystać darmowe kreatory do robienia takich stron (przydatne dla początkujących).

Ważne: darmowe kreatory mają pewne ograniczenia, dlatego tworząc je wg instrukcji, którą za chwilę Wam pokażę – weź na to poprawkę. Jeśli działasz w wielu programach i do wielu potrzebujesz stron przechwytujących, to NIE zakładaj ich w ramach 1 adresu e-mail, czy jednego konta, bo wtedy możesz „przeciążyć” opcje darmowe i w efekcie żadna strona nie będzie działała prawidłowo.

Polecam tu założyć sobie kilka maili i kilka kont, i na każdym stworzyć np: 1 landing page do promocji np. programu partnerskiego A i drugi do programu partnerskiego B.

To się potem naprawdę przyda – zwłaszcza, gdy takie strony wrzucicie do różnych programów revshare jako reklamę „adpackową”, a potem na różne maile będą się Wam zapisywać osoby w sprawie różnych revshare (organizacja).

Ok zaczynamy:

Na potrzeby tej instrukcji: zakładam sobie maila na poczcie o2.pl
I idę do kreatora darmowych stron http://pl.wix.com/

Reszta na poniższym nagraniu, ponieważ opisanie i screeny zajęłyby mi wieki.

 

I już:)

.

6 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.