Jak założyć konto na Binance? Bezpieczeństwo i zasady

jak założyć konto na binanceKolejny odcinek z cyklu Krypto Ogarnięci dla początkujących, tym razem w temacie: jak założyć konto na Binance? 

Binance jest dziś największą i zarazem jedną z najpopularniejszych giełd kryptowalutowych świata. To tutaj można kupować i sprzedawać tysiące różnych kryptowalut, ale i zarabiać na wielu dodatkowych opcjach, o których już tutaj na blogu wspominałam. Być może nie jest to dla początkujących giełda najłatwiejsza w obsłudze, ale daje tak wiele możliwości, że warto się z nią zapoznać, nawet powoli:)

Binance jest również marką, do której należą niektóre portfele kryptowalutowe, platforma NFT oraz największy ranking kryptowalut i ich kursów na świecie. Jak założyć tu pierwsze konto? Sprawdź na video niżej – instrukcja krok po kroku. 

Jak założyć konto na giełdzie Binance?

Wszystkie materiały video z krypto instrukcjami znajdziesz również na kanale Youtube Ogarniemy to. Tu będą one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest również w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu czyli tutaj, wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Rejestracja w Binance: kliknij tutaj.

W razie dodatkowych pytań do bieżącego odcinka zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy 🙂

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W serii tej poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to sprawy zupełnie podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku. Dalej; instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z kryptowalutami i to zupełnie od podstaw.