Jak założyć konto na Bitpanda?

jak założyć konto na bitpandaKolejny odcinek z cyklu Krypto Ogarnięci dla początkujących, tym razem w temacie: jak założyć konto na Bitpanda? 

Bitpanda bywa nazywana giełdą kryptowalut, ale i kantorem, na którym można swobodnie i wygodnie kupować różne kryptowaluty.

Założenie na niej konta nie jest specjalnie trudne, ale warto to zrobić dokładnie i uważnie, podobnie jak w każdym innym miejscu, w którym zamierzamy inwestować swoje środki.

Na uwagę zasługuje także aplikacja mobilna Bitpandy, która zapewnia użytkownikom dostęp do platformy transakcyjnej, profesjonalnie przygotowaną giełdę kryptowalut, i możliwość handlu towarami i papierami wartościowymi oraz funduszami ETF.

Jak założyć konto na Bitpanda?

Instrukcja znajduje się na poniższym video.

Rejestracja w Bitpanda: kliknij tutaj.

Wszystkie materiały video z krypto instrukcjami znajdziesz również na kanale Youtube Ogarniemy to. Tu będą one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest również w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu czyli tutaj, wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

W razie dodatkowych pytań do bieżącego odcinka zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy 🙂

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W serii tej poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to sprawy zupełnie podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku. Dalej; instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z kryptowalutami i to zupełnie od podstaw.