Jak założyć konto na Streamyard i zacząć robić transmisje live?

Dziś w planie krótka instrukcja zakładania pierwszego konta na platformie streamingowej StremYard 🙂

Czym jest StreamYard?

To miejsce, dzięki któremu możesz zaplanować i przeprowadzić od A do Z swojego pierwszego live’a, a następnie „puścić go” na różne platformy społecznościowe. Dzięki streamyardowi możesz nadawać na żywo jednocześnie na Facebooka, Youtube, grupę FB, profil, fanpage, a nawet na Linkedin czy Twittera.

Na poniższym video krok po kroku pokazuję, w jaki sposób poprawnie założyć konto na StreamYard, więc jeśli planujesz rozpoczęcie nagrywania na żywo – do swoich odbiorców, fanów, czy przyszłych partnerów biznesowych, to sprawdź, jak to zrobić dobrze.

Już wkrótce na blogu pojawi się więcej instrukcji związanych z obsługą Streamyarda, ale jeśli chcesz obejrzeć je wcześniej, to są już dostępne w grupie Ogarnięci Online, na FB. Tutaj link: https://www.facebook.com/groups/ogarniecionline.

Instrukcja: jak założyć Streamyard?

Wybierz przycisk rejestracja w StreamYard, a później obejrzyj video i działaj 🙂

Szczegóły i głębsze rozwinięcie tego, jak można wykorzystać live streaming i jak obsługiwać różne narzędzia do live streamingu, znajdziesz w grupie Ogarnięci Online na Facebooku.

 Grupa jest całkowicie bezpłatna i zapraszamy do niej wszystkich, którzy są zainteresowani marketingiem i budową swoich profili oraz marek na social mediach.

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *