Jak założyć konto na Zonda?

konto na zondaKolejny odcinek z cyklu Krypto Ogarnięci dla początkujących, tym razem w temacie: jak założyć konto na Zonda? 

Zonda była kiedyś jedną z pierwszych, polskich giełd kryptowalut i cieszyła się ogromną popularnością. Były eventy, zjazdy, szkolenia i cała masa uatrakcyjniającej tę stronę otoczki.

Dziś nie należy już do Polaków, ale jej wewnętrzny układ i działanie się nie zmieniły, dlatego wciąż chętnie korzysta z niej wiele osób.

Ma mniejszą ilość  dostępnych do handlu kryptowalut niż np. gigant Binance, ale to nie zmienia faktu, że całkiem ok się jej używa.

Pierwotnie możesz ją kojarzyć pod nazwą Bitbay – dziś już nieaktualną i przebrandowaną na Zonda.

Jak założyć konto na giełdzie Zonda?

Wszystkie materiały video z krypto instrukcjami znajdziesz również na kanale Youtube Ogarniemy to. Tu będą one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest również w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu czyli tutaj, wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Rejestracja w Zonda: kliknij tutaj.

W razie dodatkowych pytań do bieżącego odcinka zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy 🙂

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W serii tej poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to sprawy zupełnie podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku. Dalej; instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z kryptowalutami i to zupełnie od podstaw.