Jakie kryptowaluty możesz stejkować?

kryptowaluty możesz stejkowaćNawet w czasach kryptowalutowej bessy, stejkowanie niektórych kryptowalut ma sens! Pozwala ono nie tylko na pomnażanie ilości swoich wirtualnych dóbr, ale i na kupienie „podstawowej bazy” do stakingu w bardzo korzystnej cenie.

Kiedy rynek „ryje glebę” znacznie bardziej może się opłacać zakup krypto i ich dalszy staking, niż robienie tego samego w okresie super hossy, kiedy ceny są tak wysokie, że aż bolą oczy 🙂

O stakingu pisałam na blogu już kilka razy, a dziś o kryptowalutach, na które warto zwrócić uwagę, jeśli zamierzamy je stejkować, opowie nieco Paweł Pieczka. W poniższym materiale video znajdziesz pigułkę stejkingowych informacji o tym, co, gdzie jak i dlaczego, podaną tak, by zrozumieć mógł ją nawet początkujący:)

Jednocześnie jak zwykle przypominam, że ani kryptowaluty same w sobie, ani ich stejkowanie (czy pomnażanie na inne sposoby), nigdy nie dają stuprocentowej gwarancji zysku. To była i jest ryzykowna branża, więc zanim zdecydujesz się na cokolwiek, wiedz, że możesz tu stracić swoje pieniądze!

Więcej o stakingu na video :

Lista: jakie kryptowaluty możesz stejkować?

  • Jakie kryptowaluty możesz stejkować?
  • Ile coinów potrzebujesz na start?
  • Co jest warte uwagi na ten moment?
  • Ile procent w nowych coinach można zarobić?

Wszystkie materiały video z krypto instrukcjami znajdziesz na Youtube, kanał Ogarniemy to. To właśnie tam są one dostępne na bieżąco.  Na moim blogu krypto wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i Fanpage na FB. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Pytania? Zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy.

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W serii tej poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to sprawy podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku. Dalej; instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z krypto i to zupełnie od podstaw.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *