Karta kwantowa Aegea. Działanie + zdjęcia.


Długo zbierałam się do napisania tego artykułu, ponieważ chciałam najpierw przez jakiś czas potestować działanie karty Aegea na sobie, a że używam jej już prawie 2 miesiące, to nadszedł i czas na tekst w tym temacie 🙂

Zdaje się też, że dobrze się stało, że poczekałam z bardziej szczegółowym opisem, ponieważ w ostatnich tygodniach dowiedziałam się znacznie więcej co do tego jak działa karta kwantowa (Quantum Resonance Technology) i w jakich ciekawych sytuacjach można jej używać.

Ba! Okazuje się też, że mimo prawie 2 miesięcy noszenia przy sobie karty, wciąż odkrywam jakieś nowe rzeczy i nowe sposoby, na jakie możną ją wykorzystać. I wciąż nie spróbowałam jeszcze „wszystkiego”:)

Ok, ale od początku.

Aegea Quantum Card – co to jest ?

Karta kwantowa Aegea, to specjalna karta z włókna węglowego, na której najprościej rzez ujmując zostały zaprogramowane odpowiednie wibracje i częstotliwości, które są dobrze przyjmowane przez nasze ciało i wywierają na nie pozytywny, energetyczny wpływ.
Wspomagana jest ona opatentowaną i zastrzeżoną technologią AEGEA o nazwie QRT (QUANTUM RESONANCE TECHNOLOGY), która jest technologią częstotliwości i działa naturalnie, poprawiając jakość jedzenia, napojów, oraz ogólny stan zdrowia i nasze samopoczucie .

Numer patentu: 9,917,654
Oficjalna amerykańska baza patentów, w której możesz sprawdzić w/w patent: http://patft.uspto.gov/

Wygoda codziennego używania karty ma tu niebagatelne znaczenie: wystarczy nosić ją przy sobie np. w kieszeni spodni czy bluzy by oddziaływała pozytywnie na nasze ciało (zasięg około 1 metra).
Można też kupić sobie smyczkę/zawieszkę, wsadzić w nią kartę i nosić na szyi.

Z obserwacji własnych widzę, że najlepiej (przynajmniej u mnie) sprawdza się trzymana na szyi, blisko serca, ale w kieszeni spodni również, wiec noszę sobie na zmianę, trochę tak, trochę tak.
Nie powinno się jej za to odkładać np na telefon, czy laptop – ma być przy człowieku, a nie przy sprzęcie elektronicznym.

Najważniejsze rzeczy, na które działa karta:

A) Wpływa na: Wodę, Napoje, Jedzenie, Kosmetyki (harmonizuje je, a bardziej fachowo: wpływa na naturalny harmoniczny rezonans produktów, które są oparte na wodzie)

B) Wpływa również na Siłę & Energię, Wytrzymałość. Umysł & Ciało (potwierdzam)
Wspomaga m.in uwalnianie od stresów, nerwów, bólu głowy, zmęczenia ciała (tu na sobie potwierdzę każdą z tych rzeczy – dla mnie jest świetna!)

Czym nie jest Aegea Quantum Card?

Jak wszystkie produkty Aegea, tak i karta kwantowa: NIE jest lekiem.
Nie jest przeznaczona do diagnozowania, leczenia, ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
Sama firma AEGEA podkreśla też, że nie sprzedaje ani nie dystrybuuje żadnych produktów, które naruszają amerykańską ustawę o substancjach kontrolowanych (US.CSA).

Pomysły na wykorzystanie karty kwantowej Aegea

(moje + firmowe + zebrane z video opowieści osób, które karty używają)

Możesz ją nosić: w portfelu, tak jak inne swoje karty, w kieszeni spodni, w bluzie, na szyi – np. jeśli posiadasz jakąś zawieszkę na karty/ identyfikatory itp. Nie kładź jej na sprzęcie elektronicznym jak telefon, laptop itd – dobrze, żeby nie była zbyt blisko takich urządzeń, bo może je swoją energią rozprogramować.

Możesz ją wsadzić np. na godzinę do dzbanka z zimną wodą (takiego, z którego zwykle pijesz), dzięki czemu zharmonizuje ona wodę i sprawi, że będzie ona smaczniejsza, energetycznie bardziej „wyrównana” i lepsza w smaku. Pijąc później taką wodę i jednocześnie mając przy sobie kartę sprawisz, że sama karta będzie jeszcze lepiej działała na dobrze nawodniony organizm.

Wodę z dzbanka, w którym była karta możesz też wykorzystać do podlewania kwiatów, lub ich spryskiwania (karta działa na rośliny, ponieważ są one oparte na wodzie, a więc energia z karty przekazana do wody jeszcze lepiej wpływa na wygląd i „kondycję” roślin).

Zamiast wkładać kartę do wody, możesz też np pomachać nią kilka sekund, lub dłużej nad szklanką z wodą, zanim się jej napijesz. Machanie kartą przyspiesza „wytrząsanie” energii z karty i szybsze harmonizowanie wody.

Machać kartą kwantową możesz również nad wszelkimi innymi produktami, w których „składzie” jest woda, może to być np wino, napoje, soki, ale i nalewka np z pigwy (ta nalewka to akurat mój pomysł – miałam taką do której weszło za wiele spirytusu i była nie do wypicia, gruby hardcore, ale po machaniu nad kieliszkiem kartą okazało się, że smak złagodniał i dało się to przeżyć 😉 .

Uwaga z instrukcji firmowej: NIE DZIAŁA jeśli machasz kartą nad zamkniętą butelką plastikową z wodą czy innym napojem. Płyn musi być otwarty, a nie zamknięty w plastiku.

Podobnie dobrze się sprawdza machanie kartą nad żywnością: owoce, cytrusy, warzywa, chleb itd.
W firmowej instrukcji znajdziemy informację, że nie powinno się kłaść karty bezpośrednio na surową żywność. Jeśli chodzi o żywność to wyłącznie machamy NAD jedzeniem, a nie kładziemy karty na jedzeniu, czy jedzenia na karcie.

Fajnym pomysłem jest przyłożenie sobie karty do czoła, czy do miejsca jakiegoś dyskomfortu czy bólu. Karta „przyciąga się” i to dosłownie do takiego miejsca, które potrzebuje energii. W moim przypadku do czoła była niemal jak „przyklejona” przez kilka godzin i dopiero potem odpadła. Wrażenie było świetne, bo i minęła mi nerwówka i ucisk w głowie, a w to miejsce pojawiła się bardzo przyjemna energia, pobudzenie do działania. Fajna sprawa, polecam.

Kartę dobrze jest również położyć na / lub machać nią nad tymi miejscami naszego ciała, w których odczuwamy jakiś dyskomfort (u mnie np. fajnie się to sprawdziło na brzuchu, a u kuzynki (alergiczka) w okolicy mostka – przy odczuwaniu ucisku w klatce piersiowej). Można ją też położyć na noc np na klatce piersiowej (jeśli śpisz na plecach), lub jeśli bolą Cię plecy, a śpisz na brzuchu – to położyć ją na plecach, w miejscu bólu (sprawdziłam osobiście).

Dobrze jest sobie na noc położyć kartę pod poduszkę, czy gdzieś blisko łóżka. Lepiej się śpi 🙂

Z opowieści (sama tego nie zauważyłam): zwierzęta bardzo dobrze reagują na energię karty kwantowej, tutaj podpowiem, że warto obejrzeć sobie archiwalne webinary z akademii Aegea (dostęp dla osób zarejestrowanych) – tu wiele osób z PL opowiada o tym jak reagowały ich koty i psy na kartę i jak się po niej czuły, zwłaszcza te, które miały różne dolegliwości. Bardzo ciekawe obserwacje.

Pomysł na zmęczone oczy (np u osób, które dużo pracują przed monitorem) : warto wypić więcej wody, a potem położyć sobie na kilka chwil kartę blisko oczu, lub nawet na oczach. Przy regularnym powtarzaniu takiej czynności codziennie, efekt odprężenia oczu zauważa się już po kilku dniach.

Z kartą możesz się swobodnie kąpać (wanna), i tu dobrze jest wrzucić kartę do wanny z 10 minut wcześniej, tak, żeby woda przyjęła energię, częstotliwość karty, a potem się normalnie wykąpać. Woda będzie lepiej zharmonizowana, miększa, efekty odczuwalne na skórze.

Ponieważ karta wpływa na podniesienie naszej energii i wytrzymałości, to warto zabrać ją ze sobą na trening, czy to na siłownię, czy na bieganie, jazdę na rowerze itd.

Osobiście odczuwam naprawdę dużą różnicę w ilości przejechanych km na rowerku stacjonarnym. Moment od startu do chwili kiedy dyszę i „już nie mogę” jest zdecydowanie dłuższy 🙂

Ogólnie pomysłów na wykorzystanie karty jest masa i myślę, że im dłużej będę z karty korzystać, tym więcej będzie inspiracji 🙂

Jak długo działa karta kwantowa ?

Karta Quantum Resonance Technology jest zaprogramowania na 3 lata z małym kawałkiem, więc jest to mnóstwo czasu na to, by korzystać z jej dobrej energii.

Jak szybko czuje się efekty działania?

Wg informacji z firmy:
30% osób czuje efekt w około 30 minut,
40% osób odczuwa efekty po 24 godzinach,
i 30% osób nie wcześniej jak po 2-4 tygodniach.
Każdy z nas jest różny, mamy też różne organizmy wiece efekt i odczucia pojawiają się w różnym czasie.

O czym pamiętać podczas używania karty Aegea ?

Ponieważ karta wpływa na harmoniczny rezonans wszystkiego, co jest oparte na wodzie, to należy w trakcie jej noszenia pić dużo wody. To nie będzie zresztą trudne, bo karta niejako wymusza pragnienie – co odczułam osobiście, po prostu kiedy się ją nosi, chce się pić więcej. I należy się tego słuchać 🙂
Więcej wody = lepsze działanie karty.

Przeciwwskazania:
Urządzenia elektroniczne wszczepione do ciała (np. rozrusznik serca)

Gdzie zamówić kartę kwantową Aegea?

Produkt można zamówić wyłącznie na firmowej stronie Aegea, a dostawa z USA trwa ok 14 dni. Przesyłka zawiera krótką instrukcję jak używać karty, ale znacznie więcej w tym temacie można znaleźć na nagraniach video z cotygodniowych webinarów informacyjnych (jeśli potrzebujesz link – napisz, kontakt)

Ile to kosztuje?

 W opcji „klient” karta kwantowa kosztuje 399$ (tu link do formularza zamówienia)

 W opcji „dystrybutor” za te same 399$ , wybierając tzw „executive pack” otrzymasz kartę kwantową Aegea, 12 hologramów Nitro, 12 hologramów CBD i 6 odpromienników na telefon EMF Shield (tu link do formularza zamówienia)

Rejestracja jako dystrybutor nie zobowiązuje Cię do niczego, więc wg mnie warto w tej samej cenie mieć więcej niż tylko kartę 🙂

Płatność: tylko kartą kredytową.

Jak wygląda karta po otworzeniu przesyłki:

P.S Jeśli chcesz posłuchać więcej o produktach Aegea, napisz do mnie, to podam Ci link do spotkań wprowadzających online na zoomie ( odbywają się w każdy wtorek, środę i czwartek, o godzinie 20.00 i dotyczą typowo produktów, ich działania, technologii + można zadawać pytania), lub mogę też podesłać nagranie takiego spotkania, oraz nagrania rozmów z właścicielem, czy z jednym z lekarzy, który wypowiada się o tej technologii.

10 komentarzy

 • Gdybym nie siedział w temacie fizyki kwantowej od kilku lat, to uznałbym że to wszystko bzdura.
  dlatego nie dizwie się, że wiele osób ma wątpliwości co do tego produktu.
  Ale też to nie jest jedyna firma, która sprzedaje produkty oparte o fizykę kwantową w Polsce, są inne bardziej znane i też nie miały łątwo na początku a wiele osób jest dzisiaj bardzo zadowolnych.

 • Kolejna świetna i rzeczowa relacja dająca do myślenia ✊

 • Piotr Rosadzinski

  To niezwykłe ludzka pomysłowość nie zna granic ani barier pomoc drugiemu człowiekowi w dobie tak zwariowanych czasów jest po prostu czymś pięknym wielkie brawa dla pomysłu i realizacji dla ludzi którzy wykonali świetną robotę

 • Powiem szczerze nie próbowałem jeszcze karty mam za to hologramy od ponad tygodnia na skórze i jest odmiana na plus. Przyrost energii plus wcześniejsze wsrawanie, jeśli karta ma taki wpływ to napewno tak jest 😉 Jestem na tak

 • dziękuję za tak szczegółowo opisane wrażenia i spostrzeżenia po 2óch miesiącach uzytkowania karty.
  Czy masz może wiedzę n/t działania karty przy zapaleniu nerwu trójdzielnego? Ktoś może opisywał już ten przypadek?

  • Dorota musiałabyś wpadać na cotygodniowe webinary na których ludzie opowiadają o różnych swoich odczuciach w różnych sytuacjach, i po prostu posłuchać.

   Natomiast karta nie jest żadnym lekiem i może działać szybciej lub wolniej na poszczególne osoby, ale uważam, że nawet jeśli ktoś Ci powie, że w takiej i takiej sytuacji zdrowotnej zadziałała na niego tak czy tak,
   to wcale nie znaczy że w Twoim przypadku będzie tak samo.

   Karta ogólnie wspiera nasz organizm, ale ponieważ NIE jest lekiem, to nie da się wg mnie omawiać jak działa na osoby z taką czy taką chorobą, bo to byłby pic na wodę 🙂

 • ciekawi mnie jakie opinie beda o tym produkcie za rok,
  ona ma ważnosc 3 lata ta karta?

 • ja też już mam i jestem zadowolona:)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.