Klikaj i zgarniaj tokeny HI (za darmo)

tokeny hi dollarsW ostatnich dniach pojawiła się okazja do uzbierania sobie kolejnych darmowych tokenów. Tym razem chodzi o tokeny HI – na ten moment warte 0,8$.

Nie ma tu wprawdzie szału potencjalnych zysków na start, za to systematyczne, codzienne dziubanie może dać fajne efekty, ale to okaże się oczywiście w przyszłości.

Jak je zbierać?

Podobnie do klikania darmowych BTC w kranikach (jak tutaj) – wystarczy raz dziennie wejść na firmową stronę, kliknąć, odebrać każdorazowo 1 token i gotowe. Nie jest to wielka filozofia, całość zajmuje 3 minuty, więc jak ktoś ma czas, to można się pobawić.

Jak zbierać tokeny HI? – instrukcja

Krok po kroku:

1.Wejdź na stronę z linku: https://hi.com/1298bqse i zlokalizuj przycisk Web App (menu w prawym górnym rogu)
2. Naciśnij przycisk i przejdź do tworzenia konta poprzez „Sign Up” na dole
3. Wpisz swój numer telefonu.
4. Przepisz kod weryfikacyjny, który przyjdzie sms- em.
5. Wybierz i wpisz swoje hasło (zapisz je koniecznie!)
6. Na razie można jeszcze pominąć weryfikację tożsamości, ale pewnie z czasem będzie wymagana
7. W polu na kod zaproszenia, które Ci następnie wyskoczy wpisz: 1298bqse
8. Po zrobieniu w/w jedyne, co pozostanie ci zrobić, to logować się i klikać raz dziennie ikonkę „gift” (paczuszka) u góry. Za każdym razem  gdy to zrobisz, pojawi się tam pytanko typu „co lubisz na śniadanie” i inne takie pierdoły. Cokolwiek nie wpiszesz/klikniesz to i tak token otrzymasz.

Vłala.

Codziennie do wzięcia jest jeden token HI DOLLAR (HI).

Dodatkowe info:

Dodatkowo możesz w środku pobrać swój link partnerski, zaprosić znajomych i wtedy otrzymasz 50% tego, co wyklikają oni, więc można sobie trochę docykać.

Czy coś z tego będzie w przyszłości? Nie wiadomo, ale mieć a nie mieć, podobno darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda 😉