Koniec CoinPot! – sprawdź i wypłać swoje kryptowaluty.

No i stało się 😉

Jedno z najpopularniejszych miejsc do zbierania darmowych kryptowalut: serwis Coinpot, wraz z przynależnymi do niego kranikami, kończy swoją działalność.

Kilka lat było miło, fajnie się zbierało, kto zarobił, ten zarobił (a dało się!), a teraz czas już zakończyć przygodę.

Dwa dni temu strona poinformowała swoich użytkowników, że do 31 stycznia mogą oni jeszcze wprawdzie zbierać darmowe kryptowaluty, ale po tym czasie kraniki znikną, a z CoinPot będzie jedynie możliwe wypłacenie uzbieranych środków i to również przez czas ściśle ograniczony.

Podsumowując: wypłaty darmowych satoshi, czyli cząstek Bitcoina, oraz innych krypto można robić cały czas, aż do momentu ogłoszenia przez sam Coinpot całkowitego zamknięcia (dokładna data podana jest niżej!), a zbieranie jest możliwe jedynie do 31 stycznia 2021.

Które kraniki znikną wraz z CoinPot?

Lista obejmuje wszystkich siedmiu partnerów platformy coinpot.com:  moonbit.co.in, moondoge.co.in, moonliteco.in, moondash.co.in,  moonbitcoin.cash, bitfun.co,  bonusbitcoin.co

Kiedy to się stanie? Dokładnie o północy 31 stycznia.

Wypłaty środków z CoinPot – do kiedy?

Wypłaty z CoinPot będzie można realizować do maksymalnie 28 lutego 2021. W tym dniu pozostałe funkcje CoinPot przestaną działać. Czyli będzie to: wyłączenie logowania, wylogowywania, wypłat i dokonywania konwersji.

Aktualna wersja strony CoinPot zostanie zastąpiona przez inną, informującą o zamknięciu serwisów. Zgodnie z komunikatem od firmy, wszystkie dane użytkowników tj adresy e-mail, uwierzytelnienia id zostaną usunięte z serwisów.

Dlaczego Coinpot kończy działalność i mówi bye, bye?

W dość długim tłumaczeniu dostępnym do przeczytania w panelu, po zalogowaniu się, mógłabym to podsumować w wielkim skrócie: bo blablabla blabla planujemy coś nowego blabla, ale nie możemy o tym mówić blabla, i nie będziemy już mieć czasu na kontynuowanie coinpot blablabla, jest też kilka słów o oszustach, którzy podpinali pod strony różne boty do klikania reklam, które obniżały zyski coinpot z reklam blabla. Ogólnie tłumaczenia jest dlugie, bardzo eleganckie i fajnie że poinformowali o tym wcześniej, więc nie ma problemu.:)

Jeśli zbierałeś różne kryptowaluty w CoinPot i u jego partnerów – pora się zalogować, wypłacić i podziękować za miłe klikanko.

Pozdrawiam 🙂

 

15 komentarzy

 • Właśnie wczoraj o tym przeczytałam na stronie CoinPot. Szkoda, bo korzystałam ze wszystkich wymienionych kranów. Cóż zaczęłam już testować nowe krany 🙂

 • Dzień doberek!!
  Wątpię, aby cokolwiek wypłacili. Mam niezrealizowany przelew od 19 grudnia z informacją, że podobno złamałem reguły obowiązujące w CoinPot. A do dziś nie uzyskałem odpowiedzi jakie to niby reguły złamałem skoro od lat wszystko w ten sam sposób robiłem. Szkoda bo dość sporo drobiazgu miałem na tym koncie. Pewno trzymał bym aż do tego momentu, zastanowiło mnie i pewien niepokój wywołało jak ni z tego ni z owego zlikwidowane mi 100% dodatki za ciągłość logowania, dodam których nie złamałem. Po tym zdarzeniu postanowiłem zlikwidować wszystko co tam miałem i niestety d..a. Ciekawy jestem czy to tylko mi się coś takiego przydarzyło? Jeśli ktoś miał lub będzie miał podobnie chętnie o tym się dowiem. Ot tyle. Szacun za szybką reakcję z Twojej strony. Pozdrawiam. Mirek

  • O proszę, to może to eleganckie tłumaczenie wcale nie takie eleganckie? 😉
   Istnieje też opcja, że wysoki kurs Bitka kusi, żeby zamiast wypłacić userom to, co wyklikali – hmm wiesz co zrobić…, ale oczywiście niczego nie insynuuję, zobaczymy jak się spiszą i czy wypłacą czy nie.
   A co do łamania regulaminów (rzekomego), to pamiętam, że kilka lat temu w innym projekcie też oskarżono mnie o coś takiego, i chociaż nigdy żadnych zasad nie złamałam, ani nie podkręcałam klikania, to cóż, kesz przepadł.
   Wniosek nasuwa mi się taki, że w przypadku nawet systemów, które działają od dobrych paru lat – warto wypłacać wtedy, gdy osiągnie się do tego konieczne minimum i nie kumulować większych kwot. Mniej zaboli w razie czego 😉

  • Niestety mnie też oszukano.

 • Niestety potwierdzam – mi nie wypłacono również środków z portfela. Nawet nie starano się cokolwiek tuszować rzekomym naruszeniem regulaminu. Po prostu nie wypłacono środków i tyle ;-( Dyspozycję wypłaty złożyłem 18 stycznia i ….. nic. Środków nie ma, przelew jest potwierdzony ale niezrealizowany. Dzisiaj napisałem i natychmiast dostałem odpowiedź:
  Dostarczenie nie powiodło się do tych odbiorców lub grup:

  support @ coinpot.co
  Skrzynka pocztowa adresata jest pełna i nie może teraz akceptować wiadomości.

  Niestety chodzi o całkiem sporą kwotę ( nie tylko uzbieraną na kranikach ), wstyd się przyznać ale jakiś czas temu przelałem tam BTC.

  • Czyli krótko mówiąc „po zawodach”.
   Ech, a myślałam (o naiwna!) że jak taką ładną informację dali na stronie, to i ładnie rzecz się zakończy.
   Dzięki za informację!

 • Niestety oszuści, jak większość. Próba wypłacenia środków, kończy się informacją o zablokowaniu konta i złamaniu regulaminu, widzę, że większość osób ma ten sam problem.

 • Moje btc juz na Celsius

 • 15 stycznia zlecilem wypłatę większej ilości krypto i wisi, zbierałem jeszcze kilka dni i małą kwotę wyplacili ż dnia na dzień. Tacduza ciągle wisi w powietrzu, nie robie już sobie nadziei na odzyskanie

 • No i już mam jasność. Wczoraj zniknęło z historii, nie wyświetla się już nawet pending :/

 • Jako „oszust” poczułem się wywołany do tablicy. Od kwietnia jechałem tam na bocie, pod koniec zrobiłem sobie multi-ref-konto z VPN, do tego sporo refów. Jak na kraniki zarobiłem tam sporo, niemal 1000 PLN. Ich tłumaczenie jest śmieszne, dziwne że przez niemal cały rok nie złapali faceta klikającego na okrągło (bo botem), poza tym patrząc na statystyki najlepszych klikaczy trudno uwierzyć, że takie wyniki robili ludzie, a nie roboty. Tam po prostu było ciche przyzwolenie na boty, ale w pewnym momencie przestał im się interes kalkulować. Jeśli chodzi o wypłaty to nigdy nie było problemów z BTC, natomiast z altcoinami już tak, ludzie wielokrotnie do mnie pisali, że długo czekają na DOGE, LTC, DASH. Ja sam pod koniec chcąc wypłacić końcówki przeszedłem na LTC i DOGE z uwagi na niższe minimum i również dostałem info o „złamaniu zasad itd.”, może dlatego że popełniłem błąd podając ten sam adres dla 2 kont, ale okazuje się że chyba nie, bo czytam właśnie że inni też nie dostali.

  • Tak Paweł, to też ciekawą rzecz poruszyłeś: wiele firm rzeczywiście daje ciche przyzwolenie na boty, a później z lubością wręcz zamyka system (nierzadko zwijając się ze środkami ludzi), twierdząc przy tym, że to wina oszustów 😉
   Schemat niestety jest mi znany – była w kilku firmach, które tak właśnie „załatwiły” sobie zwianie z rynku.