Kryptowaluty – szanse i zagrożenia

kryptowalutyKolejny odcinek z cyklu Krypto Ogarnięci dla początkujących. Tym razem ogólnie: kryptowaluty w szansach i zagrożeniach.

Jeśli Twoja przygoda ze światem tzw. walut wirtualnych dopiero się zaczyna, to warto, żebyś swoją edukację zaczął od tego nagrania.

Zapomnij na chwilę o wizjach niesamowitych zysków, jakie z pewnością roztaczają w sieci różne materiały video, blogi i fachowe artykuły. Owszem, świat kryptowalut niesie za ogromne możliwości, ale wśród nich jest także duża porcja ryzyka! Zdecydowanie nie powinieneś skupiać się wyłącznie na plusach i wizjach bogactwa, bo może się okazać, że w hiperoptymizmie przegapisz coś ważniejszego.

Kryptowaluty bez ściem, bez koloryzowania i bez obiecywania gruszek na wierzbie!

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w listopadzie 2021 z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W cyklu poruszymy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Będą to rzeczy zupełnie podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku. Znajdziesz tu również zasady bezpiecznego poruszania się po nim. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z kryptowalutami i to zupełnie od podstaw.

Bez trudnego słownictwa i tak, żebyś się w tym wszystkim nie pogubił.

Dzisiaj na tapecie:

Kryptowaluty – szanse i zagrożenia

Wszystkie materiały video znajdziesz na kanale Youtube Ogarniemy to. Tu będą one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest również w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu czyli tutaj, wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki!

Na powyższym video Paweł Pieczka opowiada o podstawowych szansach i zagrożenia związanych z kryptowalutami. W tym materiale dowiesz się bardzo istotnych rzeczy, więc go nie omijaj.

W razie dodatkowych pytań do bieżącego odcinka – zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy 🙂

One comment