Lifestyle – co to jest i jak pokazywać swój lifestyle na FB?

co to jest lifestyleCzym jest ten cały „lifestyle”, o którym mówi się w marketingu, a szczególnie w różnego rodzaju tematach rekomendacyjnych i związanych z budową marki własnej?

Jak pokazywać swój lifestyle na Facebooku, ale nie tylko tam, bo są przecież jeszcze inne dobre miejsca: youtube, instagram, fora internetowe, blogi, strony itd?.

Jak nie przegiąć z pokazywaniem lifestylu, w stosunku do wartości dawanej na rynek i… czy można zarabiać przez internet pokazując wyłącznie swój lifestyle, bez żadnej innej wartości? O tym wszystkim i o innych rzeczach miała jakiś czas temu okazję porozmawiać z Patrykiem Przyborowskim, i urywki z tej rozmowy możecie obejrzeć niżej:)

Lifestyle – co to jest i jak pokazywać swój lifestyle na FB?

Nagranie w w/w temacie:

Co to jest lifestyle?

To termin z języka angielskiego, który w dosłownym tłumaczeniu na język polski oznacza „styl życia”. Jest to ogólny sposób, w jaki jednostka lub grupa ludzi żyje, podejmuje decyzje, prowadzi codzienne życie i wyraża swoje wartości, preferencje oraz interesy. Składa się z różnych aspektów, takich jak nawyki żywieniowe, aktywność fizyczna, wybór ubrań, rekreacja, zachowania społeczne, praca, hobby, i inne aspekty życia codziennego. Styl życia może różnić się znacznie w zależności od kultury, społeczeństwa, klasy społecznej, poziomu dochodów, wieku, czy zawodu. Współczesne media, reklamy, trendy kulturowe i społeczne często wpływają na nasz styl życia, wprowadzając nowe wzorce i inspiracje. Wybór konkretnego stylu życia związany jest z wartościami, priorytetami i indywidualnymi preferencjami każdej osoby.