Lifestyle – co to jest i jak pokazywać swój lifestyle na FB?

co to jest lifestyleCzym jest ten cały „lifestyle”, o którym mówi się w marketingu, a szczególnie w różnego rodzaju tematach rekomendacyjnych i związanych z budową marki własnej?

Jak pokazywać swój lifestyle na Facebooku, ale nie tylko tam, bo są przecież jeszcze inne dobre miejsca: youtube, instagram, fora internetowe, blogi, strony itd?.

Jak nie przegiąć z pokazywaniem lifestylu, w stosunku do wartości dawanej na rynek i… czy można zarabiać przez internet pokazując wyłącznie swój lifestyle, bez żadnej innej wartości? O tym wszystkim i o innych rzeczach miała jakiś czas temu okazję porozmawiać z Patrykiem Przyborowskim, i urywki z tej rozmowy możecie obejrzeć niżej:)

Lifestyle – co to jest i jak pokazywać swój lifestyle na FB?

Nagranie w w/w temacie:

Jeśli ten fragment Cię zaciekawił (masz tutaj jedynie mocno okrojone urywki), to możesz obejrzeć całość, ale wyłącznie w naszej grupie marketingowej na FB.

Jak do niej dołączyć? Napisz do mnie, i wtedy Cię do niej dodam (zakładając, że faktycznie chcesz zajmować się marketingiem, w szeroko pojętym znaczeniu, – bo to nie jest grupa przypadkowych ludzi, ani miejsce do spamowania ogłoszeniami, czy inne temu podobne wynalazki).
Ba! Od razu uprzedzę: nie promujemy tam żadnym biznesów, projektów, firm, cudów, itd.

Po prostu Marketing.

.