MLM. Brak pomocy od sponsora?

mlm sponsorJak to jest z tą pomocą od sponsora w MLM?

Rozmowa z Sandrą Staszkiewicz na temat poczatków w MLM i tego czego oczekiwaliśmy od naszych „sponsorów”, czyli osób wprowadzających nas w dany temat Multi Level Marketingu, a tego co faktycznie od nich otrzymywaliśmy i jak to widzimy po latach.

Jaką pomocą „powinien” nam służyć taki sponsor (upline), i czy czasami nie jest tak, że przesadzamy z oczekiwaniami? A może wręcz przeciwnie: ludzie wiele obiecują, sugerują cuda na kiju, a w rzeczywistości nie ma od nich żadnej pomocy, a nawet… znikają gdzieś gdzie nie możemy ich znaleźć?

Do posłuchania: jeśli działasz w MLM to pewnie chętnie zobaczysz nasz punkt widzenia, ale będzie nam miło, jeśli opowiesz również o swoich doświadczeniach ze sponsorami, u których działałeś i ich pomocy.

Może da się z tego wynieść jakieś ciekawe wnioski?

Nagranie:

MLM. Brak pomocy od sponsora?

Rozmowa.

Jeśli ten fragment Cię zaciekawił (masz tutaj jedynie okrojone urywki), to możesz obejrzeć całość: wyłącznie w naszej grupie marketingowej na FB (jest darmowa).

Jak do niej dołączyć? Napisz do mnie, i wtedy Cię do niej dodam (zakładając, że faktycznie chcesz zajmować się marketingiem, w szeroko pojętym znaczeniu, – bo to nie jest grupa przypadkowych ludzi, fejk profili, ani miejsce do spamowania ogłoszeniami, czy inne temu podobne wynalazki).

Ba! Od razu uprzedzę: nie promujemy tam żadnych biznesów, projektów, firm, cudów, itd.

Po prostu Marketing.

.

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.