Mobilne portfele do kryptowalut

mobilne portfele do kryptowalutKolejny odcinek z cyklu Krypto Ogarnięci dla początkujących, tym razem w temacie: mobilne portfele do kryptowalut.

Czym są takie portfele i dlaczego tak chętnie z nich korzystamy? Czym różnią się od innych? Jak wygląda kwestia ich bezpiecznego używania?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją kryptowalutową przygodę, to najwyższy już czas, że wiedzieć więcej o tym, gdzie należy te „cyfrowe dobra” przechowywać. Im szybciej poznasz zarówno mobilne, desktopowe (pulpitowe), jak i sprzętowe portfele do kryptowalut, tym łatwiej będzie ci zdecydować o tym, jakie wybrać.

Tu warto przypomnieć: trzymanie kryptowalut na giełdach, na których się je kupiło, nie jest najbezpieczniejszą opcją!

Do rzeczy:

Mobilne portfele do kryptowalut

Wszystkie materiały video z krypto instrukcjami znajdziesz również na kanale Youtube Ogarniemy to. Tu będą one dla Ciebie dostępne na bieżąco. Nasza pomoc w razie pytań dostępna jest również w grupie Ogarnięci Online (na FB). Na moim blogu czyli tutaj, wpisy publikowane są z opóźnieniem (ups!). Jeśli tematyka Cię ciekawi – sprawdź najpierw kanał na YT i grupę. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam już kolejne odcinki tego cyklu!

Charakterystyka portfeli mobilnych, Coinomi wallet, Coinbase wallet, Jaxx Liberty.

W razie dodatkowych pytań do bieżącego odcinka – zostaw niżej komentarz. Odpowiemy, wyjaśnimy 🙂

Wraz z Pawłem Pieczką ruszyliśmy w 2021 roku z cyklem nagrań, który jest tworzony pod kątem początkujących. W serii tej poruszamy najważniejsze kwestie dotyczące kryptowalut. Są to sprawy zupełnie podstawowe: definicje, wskazówki, zagrożenia tego rynku. Dalej; instrukcje pokazujące co robić w konkretnych sytuacjach i jak się po tym świecie poruszać. Docelowo chcemy Cię krok po kroku przeprowadzić przez wszystko to, co wiąże się z kryptowalutami i to zupełnie od podstaw.